شمال ما: در جدیدترین اقدام که در نوع خود می تواند جالب باشد برگشت خوردن چک ۷ میلیونی شهردار که در وجه یک شهروند این شهر صادر شده بود می باشد.

به گزارش  صبح شفت؛ خبر های بسیار جالبی  از عملکرد اعضای شورای شهر و شهرداری شفت از بدو انتخابات به گوش رسید که  در این یک سال اخیر ابن حواشی بیشتر شده است.

از بدهی ۱۵ میلیونی به یکی از  رستورانهای این شهر تا به گفته فرماندار این شهرستان «برخی اعضای شورای شهر مانند دختران در شرف ازدواج ناز می کنند!»

و آب پاکی را رضا راد بر دستان رسانه ها ریخت و کار رسانه ها را که در حال بررسی  در فرهنگ لغات برای کلمه ای مترادف با ان چیزی که این عضو شورا  گفت،می گشتند که راد در گفتگو با صبح شفت می گوید: اثبات می کند اعضای شورای شهر و شهردار بی عرضه هستند.

.

 

Capture

.

 

اما در جدیدترین اقدام که در نوع خود می تواند جالب باشد برگشت خوردن چک ۷ میلیونی شهردار که در وجه یک شهروند این شهر صادر شده بود است.

شاید روز های آینده خبر های از بازداشت شدن شهردار شفت نیز به گوش برسدکه این داستان توانمند بودن اعضا و شهردار را بیشتر نمایان می کند.

انگار خدمت به مردم این شهر  بعلت محاسبات و یا عدم توانایی این اعضای مانند کلاف سردگرمی شده  که بر سر و گردن این افراد پیچیده شده و اگر عاقلی به داد نرسد  کار به جاهای باریک کشیده می شود.

اما  نمی تواند از واقعیت گذشت که این رفتار از منتخبین این مردم سر می زند که نشان دهنده عدم توجه به معیار های لازم انتخابات  توسط شهرواندن را حکایت می کنند که بجای شایسته سالاری به  فکر خانواده ، طائفه و قومیت بودند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *