داستان یه شایعه؛مسعود رهنما 051

شمال ما: عصر امروز وبسایت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفتگویی با مسعود رهنما مدیرکل این اداره منتشر کرد (اینجا) که توسط بسیاری از پایگاه های خبری استان بازنشر شد. وی در این گفتگو حضور خود در انتخابات مجلس آینده را شایعه دانست و گفت: ورزش و فعالیت چه در رشته تخصصی خودم و چه در حوزه مدیریتی آن، برایم بسیار بسیار مقدس است و آنرا با سیاست و کارهای سیاسی عوض نمی کنم. من روستازاده ای هستم که در ورزش تخصصی خودم (کاراته) در حوزه قهرمانی و مربیگری به عالیترین سطح رسیدم و در ورزشگاه بزرگ شدم، می خواهم در ورزشگاهها بمانم و در یک ورزشگاه بمیرم. عشق و آرزویم دستیابی به آرمانها و پایان دادن به حسرت کسب مدال توسط یک گیلانی در المپیک است و نگاهی به سیاست و انتخابات ندارم!

اما کدام پایگاه خبری شایعه کرده بود که مسعود رهنما کاندیدای انتخابات مجلس است؟ پایگاه خبری «گیلان فردا» که با مدیر مسئولی «محمد رضا عابدی محزون» اداره می شود منتشر کننده این شایعه بود (اینجا)  که در بسیاری از پایگاه های خبری استان نیز بازنشر شد. جالب است بدانید که وی مشاور جوان مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان است.

 


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “چه کسی شایعه کرده بود که مسعود رهنما کاندیدای انتخابات مجلس است؟”

  1. اسکواش باز می‌گه:

    البته سایت گیلان فردا که طفلی بیش نیست اگرچه نفس عمل محزون خود عجیب به نظر می رسد اما اگر به روزنامه معین روز دوشنبه مراجعه کنید می بینید که در صفحه اول همین مطلب درشت نگاشته شده است حتما از وابستگی های مدیران و خبرنگاران این روزنامه به اداره کل مطلعید حتی شایع رییس خبرنگار آن در یکی از هیئت های ورزشی و همینطور مدیرکل شدن مدیر مسئول ان در اداره کل ورزش و جوانان به گوش می رسد از این رو این خبر یا نشئت گرفته از اختلافی سهمگین بین لایه های مدیریتی در اداره کل ورزش خبر می دهد یا حکایت از یک عمل خلاف به نام تبانی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *