شمال ما: طی احکامی از سوی یونس رنجکش سرپرست هیئت والیبال استان گیلان برخی از اعضای کمیته های این هیئت در سمت خود ابقا شدند.

به گزارش خبرنگار ما بر اساس این احکام، اقایان مجتبی بیداریان به عنوان دبیر هیئت، قاسم شیرتری به عنوان رییس کمیته استعدادیابی، محمدرضا آخوندزاده به عنوان رییس کمیته مربیان، مهراب واحدی به عنوان رییس کمیته فنی، مهدی باقرپور به عنوان رییس کمیته ارزیابی عملکرد، اسفندیار جمشیدی به عنوان رییس کمیته مسابقات، سید یوسف دوبنده به عنوان رییس کمیته ساحلی و میثم محبوب به عنوان رییس کمیته روابط عمومی در سمت خود ابقا شدند.
همچنین طی احکام دیگری از سوی رنجکش؛ خانم فاطمه اسماعیل زاده به عنوان نماینده استعدادیابی بانوان، حبیب جهانی به عنوان خزانه دار و صاحب مقصودی به عنوان مشاور اجرایی هیئت والیبال استان گیلان منصوب شدند.
سرپرست هیئت والیبال استان گیلان در این خصوص اظهار داشت: تکلیف ریاست کمیته های باقی مانده نیز به زودی مشخص می شود.
رنجکش تاکید کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیتی که در والیبال استان گیلان وجود دارد احساس می شود که بتوان  تحرک و پویایی را به هیئت والیبال برگرداند که این مهم تلاش مسئولین کمیته های هیئت را می رساند.
وی همچنین تصریح کرد: هر یک از کمیته ها برای فعالیت بهتر از سه تا پنج عضو برخوردارند تا بتوانند با فراغ بال بیشتری به انجام وظیفه بپردازند.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *