محمد احمدزاده:محمد احمدزاده ۰۴۲

شمال ما: سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، کسب سه امتیاز بازی مقابل صبای قم را ضمانت حفظ ملوانان در لیگ برتر دانست.

 

محمد احمدزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: تمرینات فشرده ای را در دستور کار ملوانان قرار داده و تلاش مجموعه تیم، کسب آمادگی لازم و حضور مقتدرانه در بازی مقابل تیم فوتبال صبای قم است.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان تا قبل از بازی مقابل صبا به شرایط مطلوب بدنی می رسند، افزود: با ذخیره انرژی مناسب، علاوه بر انجام بازی زیبا در مقابل تیم حریف، می کوشیم با کسب سه امتیاز حساس این بازی از زمین خارج شویم.
احمدزاده تصریح کرد: مطابق قولی که به هواداران داده بودیم، تلاش می کنیم بازی آخر مقابل سیاه جامگان، یک بازی تشریفاتی و تنها برای زیارت امام هشتم (ع) باشد.
وی به برنامه ریزی تمرینات تیمش براساس تیم حریف اشاره و اظهار کرد:پس از ۲۸بازی انجام شده در لیگ برتر، تیم ها شناخت نسبتاً خوبی از همدیگر داشته و ملوان نیز براساس الگوی برنامه ریزی شده و با شناخت تیم صبا، تمرین می کند.
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی یادآور شد: هواداران تنها مجموعه ای از باشگاه هستند که همیشه کارشان را کامل انجام داده و درحمایت تیم محبوبشان حتی در بازی های بیرون ازخانه نیز حضور دارند.
احمدزاده با تاکید بر حضور پرقدرت هواداران تیمش دربازی مقابل تیم صبا خاطرنشان کرد: با کسب سه امتیاز بازی حساس مقابل صبا ، خواسته هواداران را برآورده کرده و با خوشحالی آنان را راهی منزل خواهیم کرد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و در یک بازی حساس از هفته بیست و نهم ، ساعت ۱۸ یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه تختی انزلی میزبان صبای قم خواهد بود .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *