شمال ما: مرکز چاپ گذرنامه ما در روزهای اخیر به صورت مضاعف در حال فعالیت است و از روز گذشته نیز فعالیت سه شیفته خود را آغاز کرده است.

 

به گزارش جام نیوز، بابایی رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی درباره تعدادگذرنامه‌های صادر شده در روزهای اخیر گفت: از ابتدای ماه صفر تا کنون ۲۷۴ هزار و ۴۴۱ گذرنامه صادر شده است که این روند، رکورد صدور گذرنامه در کشور را جابجا کرده است.

 

رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی ادامه داد: مرکز چاپ گذرنامه ما در روزهای اخیر به صورت مضاعف در حال فعالیت است و از روز گذشته نیز فعالیت سه شیفته خود را آغاز کرده است و به همین روال ادامه خواهد داشت.

 

وی هچنین درباره امکان جعل گذرنامه و ویزا در این ایام نیز به ایسنا گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از سوی پلیس، در این ایام موردی از جعل گذرنامه نداشته‌ایم، اما در مورد جعل ویزا یک مورد وجود داشت که اقدام به جعل صدها مهر سفارت کرده بودند که خوشبختانه تا پیش از توزیع پاسپورت‌ها، عوامل آن شناسایی و توسط عوامل پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

 

هشدار به زائران درباره سودجویان و کارچاق‌کن‌ها

بابایی با اشاره به فعالیت سودجویان و کارچاق‌کن‌ها در اطراف سفارتخانه‌ و کنسولگری‌های کشور عراق در ایران، تصریح کرد: ممکن است افرادی در ازای دریافت مبلغی بیشتر، وعده اخذ ویزای خارج از نوبت را به زائران بدهند که هشدار ما به این افراد این است که مراقب باشند تا فریب این افراد را نخورند و از طریق قانونی برای اخذ ویزا اقدام کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *