توصیه‌های اخلاقی آیت‌الله ‌‌رودباری به نیروی انتظامی:آیت الله رودباری 012

شمال ما: روحانی برجسته گیلان بصیر بودن را یکی از ویژگی‌های پلیس اسلامی دانست و گفت: پلیس اسلامی سرباز امام زمان (عج) است.

به گزارش فارس، آیت‌الله سید مجتبی رودباری در دومین مرحله از پنجمین دوره بصیرت استانی در صحن مطهر آقا سید‌جلال‌الدین اشرف شهرستان آستانه اشرفیه به وظایف پلیس خوب در جامعه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه پلیس اسلامی باید توان خود را در راستای خدمت به مردم به‌کار گیرد، گفت: بصیر بودن یکی از ویژگی‌های مهم پلیس اسلامی است.

این استاد اخلاق و روحانی برجسته گیلان، با اشاره به اینکه پلیس باید با مردم مدارا کند، یادآور شد: پلیس در جامعه اسلامی سرباز امام زمان (عج) است.

وی یکی از مصادیق صدقه را عدم تندخویی و مدارا با مردم دانست و تصریح کرد: حضرت ابوالفضل (ع) به خاطر بصیرتی که داشت از امام حسین (ع) به عنوان رهبر و پیشوای خود پیروی کرد نه به عنوان برادر خود، و شناخت پلیس باید سدید، محکم و قرآنی باشد.

به گزارش فارس، دوره مذکور با هدف افزایش زمینه خودسازی، رشد اخلاقی و بصیرت دینی و سیاسی و صیانت معنوی کارکنان در مقابل تهدیدها و آسیب‌های احتمالی با حضور آیت‌الله رودباری، فرمانده انتظامی گیلان، و… برگزار شد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *