عضو شورای اسلامی شهر رشت:کارگرنیا0112

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر جلوگیری از پرداخت پاداش‌های خارج از عرف در شهرداری این شهر، گفت: قبل از پرداخت پاداش باید حقوق و مزایای کارگران شهرداری رشت در اولویت باشد.

 

محمدحسین واثق‌کارگرنیا امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به وضعیت پرداخت‌های شهرداری در ایام پایان سال، اظهار کرد: در آستانه سال جدید شهردار رشت مانند دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی پاداشی به منظور قدردانی از تلاش یک ساله مدیران و پرسنل شهرداری در نظر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مبالغ پاداش‌های آخر سال مدیران شهرداری نباید خارج از عرف باشد، تصریح کرد: این پرداختی‌ها نباید موجب ایجاد شبهات در اذهان عمومی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه قبل از پرداخت پاداش باید حقوق و مزایای کارگران شهرداری در نظر گرفته شود، افزود: کارگران شهرداری رشت از اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر جامعه هستند و اولویت در پرداخت‌ها باید با کارگران و کارکنان شهرداری باشد.

وی با اشاره به میزان عیدی اعضای شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: به اعضای شورا طبق قانون بابت جلساتی که شرکت می‌کنند حق‌الجلسه پرداخت می‌شود.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه هر مدیری با توجه به فراخور شرایط مجموعه در روزهای پایانی سال به کارکنان عیدی و پاداش پرداخت می‌کند، خاطرنشان کرد: شهردار باید آخرین نفری باشد که پس از پرداخت حقوق و مزایای کارکنان زیرمجموعه خود حقوق دریافت می‌کند.

وی درباره وضعیت عمرانی شهر رشت در آستانه نوروز یادآور شد: در ایام نوروز گردشگران بسیاری وارد شهر رشت می‌شوند و با توجه به وضعیت خیابان‌ها برای تردد و پارک خودرو مشکلاتی ایجاد می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه سال گذشته موضوع استفاده از پارکینگ اداره‌های دولتی در ساعات غیراداری در ایام نوروز مطرح شد، خاطرنشان کرد: پس از رایزنی‌های زیاد این موضوع مورد‌ موافقت قرار نگرفت.

وی متذکر شد: با توجه به ایجاد پارکینگ‌های جدید در شهر رشت، امیدواریم در ایام نوروز سال ۹۵ شاهد کاهش مشکلات ترافیکی در رشت باشیم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *