شمال ما: جوانی با فرود آوردن ضربه چاقو بر قلب مرد ۲۴ ساله در یک نزاع جان او را گرفت و از محل متواری شد.

پنج‌شنبه شب گذشته بود که چند دوست قدیمی در خیابان اندیشه قاسم‌آباد دور هم جمع شده و در حال صحبت کردن با یکدیگر بودند. در همین حین جوانی که به گفته شاهدان ماجرا مشروب هم خورده بود و حال طبیعی نداشت در حالی که از کنار آن‌ها عبور می کرد شروع به متلک پرانی کرد و همین اقدام جرقه نزاعی خونین را رقم زد.

 

دو طرف دعوا به جان هم افتادند و جوان مست چاقویی را که در لباس خود مخفی کرده بود خارج کرد و به طرف آن‌ها حمله‌ور شد. با حمله وی به سمت هر یک از آن‌ها طرف‌های دعوا خودشان را از دم چاقوی او به در می‌بردند تا این که متهم به قتل پس از روبه‌رو شدن با مقتول که ۲۴ سال سن داشت در یک لحظه ضربه‌ای بر قلب او فرود آورد.

 

فرد مضروب پس از آن به بیمارستان مهرگان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت که تلاش کادر درمانی فایده‌ای نداشت و او جان خود را از دست داد تا این گونه پایان نزاع شبانه رنگ خون بگیرد و با قتل پایان پذیرد.

 

در ادامه مأموران کلانتری قاسم‌آباد در محل حاضر شدند و با حفظ صحنه جرم قاضی ویژه قتل عمد را در جریان واقعه قرار دادند تا پس از حضور مقام قضایی در محل، بررسی‌های قضایی انجام و قاتل فراری هم تحت تعقیب قانونی قرار بگیرد.

منبع: خراسان


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *