چهار برنامه رادیویی و چهار برنامه تلویزیونی؛ماه مبارک رمضان ۹۱

شمال ما: روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان، ویژه برنامه های این رسانه در ماه مبارک رمضان را چهار برنامه رادیویی و چهار برنامه تلویزیونی اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان، نان و خرما ویژه برنامه افطار رادیو گیلان هر روز ساعت ۱۹ به مدت ۱۲۰ دقیقه با بخش های مختلفی از جمله گزارش، نمایش، بخش کارشناس تغذیه و کارشناس مذهبی، پیام های تلفنی، موسیقی، ادعیه، اذان و … با مخاطبان خود همراه خواهد شد.
بر اساس این گزارش، تمنای وصال ویژه سحر نیز هر روز از ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه با بخش های مختلفی از جمله گزارش، موسیقی، فرازهایی از نهج البلاغه، حکایت های دینی و آداب و رسوم مربوط به سحر، ادعیه، حکایت ها و متون ادب فارسی، پندها و نکات اخلاقی، بحث کارشناسی، اذان و … تهیه و پخش می شود.
این گزارش افزوده: برنامه های تفسیر قرآن با تفسیر آیه های قرآن کریم توسط آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت هر روز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به مدت نیم ساعت و سخنرانی ائمه جمعه استان در خصوص ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۶ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو پخش خواهد شد.
بر اساس این گزارش، سیمای مرکز گیلان نیز با برنامه های ماه منیر، نسیم سحری، تفسیر قرآن و ترتیل خوانی قرآن کریم با بینندگان شبکه باران همراه خواهد شد.
این گزارش افزوده: ماه منیر ویژه افطار ماه مبارک هر روز ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه به صورت زنده تهیه و پخش می شود، نسیم سحری نیز ساعت سه و ۴۰ دقیقه بامداد با بخش کارشناسی، پخش مناجات، ادعیه، اذان و … از سیمای باران و هنگام سحر پخش می شود.
این گزارش اضافه کرده: برنامه تفسیر قرآن با تفسیر آیه های قرآن کریم توسط آیت الله قربانی هرشب به مدت ۲۵ دقیقه و برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم هر روز از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به مدت ۶۰ دقیقه از مصلی امام خمینی (ره) رشت به صورت زنده از شبکه باران پخش خواهد شد.
فردا هجدهم خردادماه، اول رمضان المبارک است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *