شمال ما: ستاره پرتغالی رئال مادرید دلتنگ پدرش شده است و با قرار دادن عکسی از او در صفحه اینستاگرامش آرزو کرد که ای کاش پدرش در کنار او بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، نمی خواهیم از مقایسه بین دو بازیکن و ترجیح دادن یکی بر دیگری سخن به میان آوریم. مدتها است که به مقایسه بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی عادت کرده ایم اما الان نمی خواهیم به این موضوع بپردازیم بلکه تنها می خواهیم به لحظات تلخی و حزن انگیزی که الان ستاره پرتغالی رئال مادرید تجربه می کند بپردازیم. یاد پدر از دست رفته به نظر می رسد که رونالدو را به درد آورده اس.

دنیس آفرو پدر کریستیانو رونالدو یک کارگر مزرعه بود که در سال ۲۰۰۵ بر اثر ناراحتی کلیوی که نتیجه مصرف زیاد مشروبات الکلی بود جان خود را از دست داد اما میراث بزرگی از خود در دنیای فوتبال به جای گذاشت و او کسی جز کریستیانو رونالدو نبود.

خبر مرگ پدر همچون صاعقه ای بر سر رونالدو فرود آمد و او را مجبور به گوشه نشینی و خلوت در کنج خانه کرد با این حال ترجیح داد که در دیدار برابر روسیه در انتخابی جام جهانی ۲۰۰۶ تیم ملی کشورش را همراهی کند و این باعث شد تا فیلیپه اسکولاری سرمربی آن زمان پرتغال به ستایش از او بپردازد.

رونالدو امروز(دوشنبه) عکسی از خود به همراه پدر و مادرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و آرزو کرد که ای کاش پدرش الان در کنار او بود” کاش پدرم الان حضور داشت تا در موفقیت هایم شریک می شد. اطمینان دارم که او به آنچه که رسیده ام افتخار می کرد.

رونالدو فصل جدید رقابت های لیگا را خوب شروع نکرده است. او در دو دیدار نخست رئال مادرید نتوانست برای تیمش گلزنی کند و این نشان می دهد که او از نظر روحی در شرایط خوبی قرار ندارد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *