مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان:والیبال نشسته ۹۱

شمال ما: یک ورزشکار گیلانی موفق شد مدال طلای مسابقات والیبال نشسته پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل را کسب کند.

 

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه گفت : میثم علیپور ورزشکار شایسته گیلانی به همراه تیم ملی والیبال نشسته ایران در رقابتهای پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو حضور داشت و سرانجام عنوان قهرمانی را کسب کرد.
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، این ورزشکار گیلانی به همراه سایر ملی پوشان تیم والیبال نشسته ایران در رقابتهای پاراالمپیک بسیار قدرتمند ظاهر شدند و موفق به کسب مدال طلای این دوره از رقابتها شدند.
وی ادامه داد: میثم علیپور ورزشکار گیلانی که به عنوان بازیکن ثابت در تیم ملی والیبال نشسته در رقابتهای پاراالمپیک حضور داشت ، با ارائه بازی های زیبا توانستند تمامی حریفان خود را شکست دهند و در دیدار نهایی که یکشنبه شب برگزار شد ، با نتیجه سه بر یک تیم قدرتمند بوسنی را مغلوب کردند تا مدال طلای این دوره از رقابتها را برگردن بیاویزند.
وی بیان کرد: رسول آتش افروز و صادق حسنی در تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ، مهری فلاحی در تیم ملی والیبال نشسته زنان و سامان رضی در تیم ملی وزنه برداری قدرتی دیگر ورزشکاران گیلانی حاضر در مسابقات پاراالمپبیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل بودند.
وی اضافه کرد : همچنین محمدرضا شاددل مربی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان و دکتر جهانگیر فدایی به عنوان عضو کمیته ملی پاراالمپیک از استان گیلان در قالب کاروان ورزشی ۱۱۱ نفری شهدای منا در مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ حضور داشتند.
مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل از روز ۱۷ الی ۲۸ شهریور ماه با حضور بیش از چهار و ۵۰۰ ورزشکار معلول و ناتوان جسمی از ۱۷۵ کشور جهان برگزار شد .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *