رئیس هیات تیراندازی استان گیلان:تیراندازی ۹۱

شمال ما: ورزشکار گیلانی موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی (تراپ) کشور را کسب کند.

 

باب الله زارع در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد:در جریان پنجمین مرحله رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد،رضا آقاجانی از استان گیلان عنوان نخست را کسب کرد .

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان گفت: بر این اساس،این ورزشکار شایسته گیلانی در پایان این رقابت ها توانست بیشترین امتیاز را کسب کند تا عنوان نخست پنجمین مرحله رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی کشور را به خود اختصاص دهد .

وی اظهار کرد:در پنجمین مرحله رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی (تراپ) قهرمانی کشور،حدود یکصد ورزشکار از استان های مختلف حضور داشتند که به مدت دو روز در تهران با هم به رقابت پرداختند .

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان عنوان کرد:رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی(تراپ)قهرمانی کشور در شش مرحله برگزار می شود که در نهایت امتیازات ورزشکاران شرکت کننده در دوره مراحل محاسبه تا نفرات برتر مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه رضا آقاجانی ورزشکار شایسته گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها با کسب عنوان نخست پنجمین مرحله این مسابقات، جایگاه مناسبی دارد و امیدواریم که وی بتواند مرحله ششم را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد تا روی سکوی این دوره از رقابت ها قرار گیرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *