رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان:اسنوکر ۹۱

شمال ما: یک ورزشکار گیلانی عازم مسابقات بیلیارد قهرمانی جهان در کشور مصر شد.

 

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان روز چهارشنبه گفت : حامد ذره دوست ورزشکار شایسته استان گیلان به همراه تیم ملی اسنوکر ایران عازم مسابقات جهانی شرم الشیخ در کشور مصر شد .
سارنگ بزرگ چنانی در گفت و گو با ایرنا افزود : رقابتهای اسنوکر قهرمانی جهان از عصر امروز با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از سراسر جهان در کشور مصر آغاز خواهد شد و حامد ذره دوست نیز از گیلان به مصاف حریفان خود خواهد رفت .
وی اظهار کرد : رقابتهای اسنوکر قهرمانی جهان در سه بخش آقایان ، بانوان و پیشکسوتان و در دو رشته ۱۵ توپ تیمی و شش توپ انفرادی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد .
وی ادامه داد : تیم ملی اسنوکر ایران در بخش آقایان با شش ورزشکار عازم رقابتها جهانی شد که خوشبختانه یک ورزشکار از استان گیلان است و حامد ذره دوست ملی پوش شایسته گیلانی در این دوره از رقابتها حضور می یابد .
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان بیان کرد : امیدواریم که حامد ذره دوست ورزشکار شایسته گیلانی بتواند در این دوره از رقابتها بدرخشد و بازی های خوبی را مقابل حریفان خود به نمایش بگذارد .
بزرگ چنانی از اعزام یک داور گیلانی نیز به رقابتهای جهانی اسنوکر خبر داد و خاطرنشان کرد : همچنین سه داور از ایران نیز در این دوره از رقابتها حضور خواهند یافت که رضا شکری داور بین المللی فدراسیون بولینگ و بیلیارد از استان گیلان است که این دوره از مسابقات را قضاوت خواهد کرد .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *