مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان:%d9%87%d9%86%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c-91

شمال ما: ورزشکاران گیلانی موفق شدند سه مدال مسابقات المپیک هنرهای رزمی را کسب کنند.

 

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص گفت : ورزشکاران گیلانی با درخشش خود در مسابقات المپیک هنرهای رزمی جهان که در کره جنوبی جریان داشت ، موفق به کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز شدند .
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس و در جریان این رقابتها ، در رشته کیک بوکسینگ واکوی قهرمانی جهان ، امید نصرتی از استان گیلان موفق شد مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کند .
وی اظهار کرد : این رزمی کار شایسته گیلانی در جریان این رقابتها در وزن منهای ۸۶ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت و با برتری برابر رقبایش ، مدال طلای این رشته را بر گردن آویخت و جواز حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ لهستان را کسب کرد .
وی ادامه داد : سیدامیرخوشکلام در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم و حمید کوهستانی در وزن منهای ۷۱ کیلوگرم دیگر ورزشکاران گیلانی حاضر در این دوره از رقابتها بودند که موفق شدند مدال برنز و عنوان سوم این مسابقات را کسب کنند.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد : همچنین عباس گیاهی از استان گیلان که از اعضای رسمی کمیته داوران فدراسیون آسیایی است ، به عنوان داور از قاره کهن در این دوره از مسابقات حضور داشت .
علیپور خطرنشان کرد : در مسابقات المپیک هنرهای رزمی جهان ، ورزشکاران ۱۵ کشور در ۱۸ رشته المپیکی وغیر المپیکی حضور داشتند که در کره جنوبی با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *