رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت عنوان کرد:مظفر نیکومنش 011

شمال ما: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: در سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت برای نصب المان‌ها در این شهر ناهماهنگی‌‌هایی با کمیسیون فرهنگی شورا وجود دارد.

 

به گزارش فارس، مظفر نیکومنش‌نودهی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی این شهر از ناهماهنگی‌های موجود در سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت در نصب المان‌های این شهر ابراز گله کرد.

وی اظهار کرد: بنده یک سال است به عنوان نماینده ناظر شورا در سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت هستم، اما در این مدت حتی یک بار نیز از بنده برای حضور در جلسات سازمان دعوت نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: چگونه المان‌ها در شهر رشت اجرایی می‌شود، اما بنده به عنوان نماینده شورا در سازمان مذکور و رئیس کمیسیون فرهنگی شورا از اجرای آنها بی‌اطلاع هستم.

وی با بیان اینکه هر المانی باید ابتدا در سازمان مطرح و بعد در کمیسیون فرهنگی شورا بررسی و سپس اجرایی شود، گفت: تاکنون در این زمینه هیچ‌گونه هماهنگی صورت نگرفته و حضور نماینده شورا در این سازمان نادیده گرفته شده است.

نیکومنش‌نودهی، المان‌های نصب شده در شهر رشت را شکیل دانست و تصریح کرد: المان مهر امام رضا(ع) در میدان ورودی امام رضا(ع) رشت بسیار زیباست.

وی اضافه کرد: مخالف المان‌سازی نیستیم، اما ناهماهنگی در نصب المان‌ها نباید نادیده گرفته شود و مسؤول سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت هیچ‌گونه هماهنگی با کمیسیون فرهنگی و نماینده ناظر شورا در این سازمان درباره المان‌ها ندارد و این موضوع باید بررسی و برطرف شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: زمانی که سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت قصد دارد نام شهیدی را از جایی حذف کند درخواستش را به کمیسیون فرهنگی شورا ارسال می‌کند تا به نوعی توپ را به زمین این کمیسیون بیندازد، اما در زمینه نصب المان‌ها هیچ توجهی به کمیسیون فرهنگی نمی‌کند.

به گفته وی، رئیس سازمان مناظر و سیمای شهرداری رشت موظف است هرگونه نصب المان را با کمیسیون فرهنگی شورا هماهنگ و سپس اجرایی کند.

نیکومنش‌نودهی در ادامه با اشاره به کمبود سرویس بهداشتی در مراکز شهر رشت، افزود: در مسیر خیابان علم‌الهدی و سبزه میدان رشت هیچ‌گونه سرویس بهداشتی وجود ندارد و شهروندان و گردشگران از این بابت ناراضی هستند.

عضو کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت خواستار احداث چند سرویس بهداشتی به صورت زیرزمینی از این کمیسیون شد و خاطرنشان کرد: احداث این سرویس‌ها موجب می‌شود تا این نارضایتی‌ها برطرف شود.

فاطمه شیرزاد، رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: به منظور جلوگیری از هدررفت بیت‌المال سازمان مناظر وسیمای شهرداری رشت باید با نماینده شورا در سازمان هماهنگ باشد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *