مربی تیم ملوان بندرانزلی:ملوان 011

شمال ما: مربی تیم ملوان بندرانزلی واکنش های هواداران در زمین و سایتهای خبری را از دلایل استعفای حمید استیلی دانست.

محمد قدیر بحری درگفت و گو با ایرنا اظهار کرد: استیلی با اعلام اینکه مردم انزلی او را دوست ندارند بارها حرف از رفتن زده بود و در نهایت در تمرین امروز پس از خداحافظی با بازیکنان استعفای خود را به باشگاه تسلیم و عازم تهران شد.
وی احتمال عدم کسب نتیجه لازم در مقابل تیم راه آهن و در نتیجه واکنش شدید هواداران نسبت به وی را از دلایل اصلی استعفای سرمربی ملوان دانست و افزود: انتشار اظهار نظرهای متعدد مخاطبان و هواداران در سایتهای خبری انزلی در این خصوص، موجب نگرانی وی شده بود.
قدیربحری با بیان اینکه حتی در صورت عدم پذیرش استعفای سرمربی از سوی هیات مدیره باشگاه ، استیلی به ملوان برنخواهد گشت تصریح کرد: حمید استیلی با صرف نظر کردن از مطالبات خود رسما خداحافظی و اعلام کرد حتی ریالی هم از ملوان نمی خواهد.
مربی ملوان با اظهار امیدواری از جذب مربی بومی توسط باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: مربیان بومی به دلیل آشنایی با خلق و خوی هواداران و برقراری ارتباط بهتر با آنان می توانند نتایج بهتری کسب کنند.
قدیر بحری با تاکید براینکه پیروزی ملوان در مسابقات مهمترین هدف کادرفنی و باشگاه ملوان است یادآورشد: درصورتی که تا روز جمعه سرمربی جدید ملوان از سوی باشگاه، معرفی نشود به همراه محمدحبیبی مربی دروازه بانان ملوان تیم را در دیدار مقابل راه آهن تهران هدایت و رهبری خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، ملوان بندرانزلی روز جمعه در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته ۲۱ در یک دیدار حساس به مصاف راه آهنی می رود که از ۲۰ بازی گذشته تنها موفق به کسب ۱۷ امتیاز شده و در رده ۱۵ جدول قرار گرفته و با این حساب شدیدا نیازمند سه امتیاز این دیدار است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *