مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خبر داد:سپیدرود ۹۵

شمال ما: هومن افاضلی کاندیدای سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت شد .

 

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز یکشنبه گفت : با توجه به عدم همکاری با فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ، هومن افاضلی کاندیدای جدی سرمربیگری این تیم شد .
رادنی دیدار روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : سرانجام در پایان هفته گذشته با مساعدت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان مشکل مالکیت این باشگاه رفع شد تا مدیریت باشگاه بتواند رایزنی برای انتخاب و عقد قرارداد با سرمربی فصل آینده سپیدرود را از سر بگیرد.
وی اظهار کرد : با توجه به این امر ، در چندین نشست چند ساعته پیشنهاد عقد قرارداد با فرشاد پیوس سرمربی موفق فصل گذشته از سوی باشگاه برگزار شد که سرانجام طرفین در فضایی دوستانه به این نتیجه رسیدند که راه های ادامه همکاری میسر نیست.
وی ادامه داد : در ادامه باشگاه سپیدرود با چند گزینه دیگر برای عقد قرارداد سرمربیگری از جمله حمید علی دوستی، داوود مهابادی و هومن افاضلی به مذاکره پرداخت که شرایط و فضای همکاری با هومن افاضلی از سایر گزینه ها مناسب تر و شانس این مربی برای نشستن بر روی نیمکت مربیگری تیم سپیدرود رشت بیشتر است.
وی بیان کرد : هومن افاضلی متولد سال ۱۳۵۰ و دارای مدرک مربیگری A فوتبال آسیا است و همچنین مدرس دوره های C و d آسیا نیز است که سابقه مربیگری تیم ملی فوتبال امید ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد .
تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم حضور داشت ، با کسب عنوان نخست گروه خود در مرحله نهایی این رقابت ها ، به مسابقات لیگ دسته اول کشور صعود کرد .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *