کارشناس اداره‌کل هواشناسی گیلان:افزایش دما ۹۱

شمال ما: کارشناس اداره‌کل هواشناسی گیلان از گرم‌ شدن هوای استان خبر داد و گفت: در شبانه‌روز گذشته منجیل با ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین شهر گیلان بود.

 

مهدی کوثری امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به وضعیت هوای گیلان اظهار کرد: اکنون آسمان بیشتر نقاط گیلان صاف تا قسمتی ابری است.

وی با بیان اینکه دمای فعلی رشت ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر است، افزود: دمای رشت نسبت به روز گذشته در این ساعت دو درجه افزایش یافته و رطوبت نسبی هوا ۱۰۰ درصد است.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه گذر امواج ناپایدار از سواحل دریای خزر است، تصریح کرد: بر این اساس امروز آسمان گیلان ابری و نیمه ابری همراه با افزایش ابر است.

کوثری درباره پیش‌بینی وضعیت هوای گیلان برای فردا ادامه داد: آسمان فردا نیز در گیلان ابری و نیمه ابری همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته منجیل با ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین شهر گیلان بود، خاطرنشان کرد: دیلمان نیز با ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خنک‌ترین شهر گیلان بود.

این مسؤول درباره وضعیت دریا ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم دریا برای انجام فعالیت دریانوردی و صید و صیادی امروز و فردا با احتیاط مناسب است.

به گفته کارشناس اداره‌کل هواشناسی گیلان، هوای استان از امروز گرم می‌شود و دما افزایش می‌یابد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *