حجت‌الاسلام مهدوی:مهدوی011

شمال ما: فعال سیاسی گیلان با بیان اینکه نخستین بار نیست که فائزه هاشمی به هنجارشکنی و شکستن نظام ارزشی و انقلابی دست می‌زند گفت فتنه جدید توسط فائزه معلوم‌الحال رقم می‌خورد.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه وهابیت، اظهار کرد: خاندان تحریم‌ساز فتنه‌گر نخستین بار نیست که زمینه تحریم و فشار بیشتر نظام سلطه را برای جمهوری اسلامی فراهم می‌کنند.

وی ادامه داد: یک روز برادر در لندن سفارش تحریم بیشتر را به نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی می‌دهد و امروز خواهر با یک دیدار و انتشار عکس آن بهانه را برای آمریکای غارتگر و دزد فراهم می‌کند.

این فعال سیاسی گیلان ادامه داد: فائزه به بهانه حقوق بشر از فرقه ضاله استعمار ساخته انگلیس دفاع کرده تا زمینه فتنه جدید را برای کشور در نظام بین‌المللی فراهم کند.

مسؤول سابق نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های گیلان به کاسبان تحریم اشاره کرد و افزود: این افراد کدخدایاوران بی‌هویت و انقلابیون پشیمان و افسرده هستند و فتنه جدید توسط فائزه هاشمی که معلوم‌الحال است، رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه نخستین‌بار نیست که فائزه هاشمی به هنجارشکنی و شکستن نظام ارزشی و انقلابی دست می‌زند، گفت: پدر او ملایم و به آرامی عمل شنیع دختر را تقبیح می‌کند.

مهدوی با بیان اینکه جا دارد افکار عمومی از آقای هاشمی سئوال کند آن زمان که دختر شما در مجله زن روز از فرح منحط تجلیل کرد چرا سکوت کردی، اظهار داشت: به نظر می‌رسد آقای هاشمی باید آن روز آرزوی مرگ می‌کرد و اکنون نیز دوره خاطرجمعی او نیست زیرا دچار خانواده فتنه‌گر، فتنه‌ساز و فتنه‌دوست شده است.

وی گفت: امیدواریم آقای هاشمی در اواخر عمر با اظهار برائت جدی از فرزندان فتنه‌ساز خود زمینه عاقبت به‌خیری خود را فراهم کند.

 عاقبت منتظری در انتظار هاشمی رفسنجانی

این فعال سیاسی گیلان، با تصریح بر اینکه به طور یقین امت حزب‌الله و خانواده‌های شهید داده برای اسلام و انقلاب بیش از این تحمل هنجارشکنی و فتنه‌سازی را به وابستگان هاشمی نمی‌دهند، یادآور شد: روزی صبر انقلابی امت حزب‌الله به اتمام می‌رسد.

مهدوی افزود: از اینکه آیت‌الله مکارم شیرازی در جایگاه مرجعیت شیعه اظهار انزجار و محکومیت عمل قبیح فائزه هاشمی را کرده، قدردانی می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به حقوق‌های چند ده میلیونی به مدیران دولتی، اظهار داشت: انتظاری که از حاکمیت تدبیر و امید در کشور داشتیم این بود که اعتدال در حد شعار نباشد بلکه اعتدال در حقوق و مزایا بین اقشار مردم رعایت می‌شد.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در اواخر عمر دولت تدبیر و امید انتظار می‌رود به جای شعارهای قشنگ حداقل در نوع پرداختی‌ها اعتدال رعایت شود و به گونه‌ای نشود که در پرداخت حقوق بازنشستگان، دولت اعلام استیصال کند اما بخشی از مدیران حقوق و مزایای آنها گاهی چند صد برابر نسبت به کارگران و کارمندان زحمتکش باشد.

عزای عمومی دولت در پرداخت یارانه‌ها

وی تصریح کرد: یک پرسش دارم و آن این است که ۲ میلیون نفر داوطلبی که خواهان قطع یارانه خود بودند نکند این افراد با حقوق ۴۰ میلیون تومان به بالا هستند، سفارش می‌کنم دولت یارانه این افراد را قطع نکند اما حقوق آنها را کاهش دهد تا دولت در شب پرداخت یارانه‌ها عزای عمومی نگیرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *