شمال ما: بعد از اقامه نماز جمعه،به منظورحمایت از مواضع مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای و در حرکتی خودجوش ، همایش مردمی ” ما اجازه نمی دهیم ” در شهرستان آستارا برگزار شد.
به گزارش ۸ دی نیوز، در این همایش مردمی و انقلابی که بدون کوچکترین تبلیغاتی انجام شد ،نمازگزاران  پس از اقامه نماز جمعه در حرکتی خودجوش و با در دست داشتن نوشته هایی ضمن حمایت از مواضع قاطع مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای هرگونه زیاده خواهی استکبار جهانی و حامیانش را محکوم کردند .
مردم انقلابی و مومن حاضر در این همایش اعلام کردند که هرگز اجازه بازدیداز مراکز نظامی ، بازجویی از دانشمندان هسته ای و تکرار شهادت شهید احمدی روشن ها را نخواهند داد .
در این تجمع مردمی و انقلابی تعداد کثیری از طلاب، روحانیان و اساتیدحوزه ، بازاریان،دانش آموزان، دانشجویان،کارمندان،کارگران،اصحاب رسانه این شهرستان با شعار «هیهات من الذله»، «لبیک یا امام»، «ما اجازه نمیدهیم» «ما ذوالفقار حیدریم، فدائیان رهبریم»، ” مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل”  و دیگر شعارها اعتراض خود را به زیاده خواهی و کارشکنی هایمکررآمریکا و طرف های غربی در روند مذاکرات اعلام نمودند.
در پایان این مراسم بیانیه جوانان عاشورایی شهرستان مرزی بندر آستارا دراعلام حمایت قاطع از بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) قرائت شد.
در قسمتی از این بیانیه آمده است:
اماما چه شده که این بار از ضمیر متکلم وحده استفاده نمودید و فرمودید مناجازه بازرسی از مراکز نظامی را نمی دهم؟
اماما ما تا آخرین قطره خون هستیم و به تاسی از شما اجازه بازرسی حتی یکفشنگ زنگ زده ایران اسلامی را به هیچ کس نمی دهیم و تا آخرین قطره خونمان
پشتیبان ولی امرمان هستیم و حتی یک لحظه نمی گذاریم اشارت او بر زمین بماند.
در پایان این بیانیه آمده است:
ما جوانان عاشورایی بندر مرزی آستارا فکت شیت خانواده معظم شهدای هسته ای را با بند بند وجود خود امضا می کنیم و اعلام می داریم که شش بند این فکت
شیت که همان خطوط قرمز امام خامنه ای (مدظله العالی) می باشد،مورد حمایت همه مردم غیرتمند و انقلاب ایران اسلامی و خاصه جوانان عاشورایی شهرستان
مرزی بندر آستارا می باشد و از آنها به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد.

۱

mail.gqdoogle.com

۱۳

mail.google.com


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *