پاسداشت بیش از سه دهه مجاهدت سردار محمدی:هامون محمدی ۰۲۵

شمال ما: پاسداشت بیش از سه دهه مجاهدت و تلاش سردار هامون محمدی با عنوان «خدا قوت فرمانده» در رشت برگزار شد.

.

http://uupload.ir/files/7kry_img_4203.jpg

.

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده سپاه قدس گیلان شامگاه شنبه در مراسم پاسداشت بیش از سه دهه مجاهدت و تلاش پاسدار سرافراز سپاه اسلام سردار هامون محمدی با عنوان «خدا قوت فرمانده» با بیان اینکه دل ما برای رفقای شهیدمان تنگ شده است، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس در کنار رزمندگان شهید آرامش داشتیم.

سردار محمد عبدالله‌پور به حراست از انقلاب اسلامی توسط سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: به امام (ره) قول دادیم تمام سختی‌ها را تحمل کرده و برای حفظ انقلاب پایداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه سردار هامون محمدی عطر رفقای شهیدمان را می‌دهد، تصریح کرد: پس از دوران رزمندگی تغییری در حوزه اعتقادی، پاسداری از نظام و حمایت از خط ولایت در محمدی ایجاد نشده است.

عبدالله‌پور متذکر شد: مسئولیت‌های بزرگی به عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذاشته شده و بعضی از حوزه‌ها مانند دوران دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه قدس گیلان به کسب رتبه برتر سپاه قدس گیلان بین سپاه‌های استانی در سال‌های متوالی در کشور اشاره کرد و گفت: نمره سردار محمدی در مدیریت ممتاز است.

وی ایجاد جامعه اسلامی را از اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و بیان کرد: ایجاد جامعه اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری تحقق پیدا می‌کند.

اگر ۱۰۰ بار بمیرم و زنده شوم دوباره لباس سبز پاسداری را می‌پوشم و هیچ وقت کاندیدای مجلس نمی شوم

.

http://uupload.ir/files/cnb_img_4223.jpg

.

فرمانده سابق سپاه قدس گیلان نیز در مراسم مذکور با تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: پس از ۲۶ سال از جنگ تازه فهمیدیم برای هیچ ماندیم و ای کاش در همان اوج به شهادت می‌رسیدیم.

سردار هامون محمدی با تاکید براینکه هرگز لباس سبز پاسداری را با کسوت دیگری عوض نمی‌کنم، بیان کرد: اگر ۱۰۰ بار بمیرم و زنده شوم دوباره لباس سبز پاسداری سپاه را می‌پوشم و هیچ وقت کاندیدای مجلس نمی شوم.

وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دارای شاخص‌های ویژه‌ای خواند و یادآور شد: پاسداران مردان روزهای سخت هستند و از امروز تازه پاسداری ما آغاز شده است.

محمدی با بیان اینکه اگر جمهوری اسلامی به ما نیاز داشته باشد باید فرش زیر پای نظام باشیم، تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوکر مردم است.

فرمانده سابق سپاه قدس گیلان به نظارت مستقیم ۴۰ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: با وجود ۴۰ نماینده مقام معظم رهبری سپاه کمتر اشتباه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه آمدن و رفتن یک فرد تغییری در روند سپاه ایجاد نمی‌کند، اظهار کرد کرد: کسی از بیرون نمی‌تواند برای سپاه تصمیم بگیرد.

فتنه سال ۸۸ میزان شناخت افراد است

.

http://uupload.ir/files/o21r_img_4181.jpg

.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی هم در مراسم پاسداشت بیش از سه دهه مجاهدت و تلاش پاسدار سرافراز سپاه اسلام سردار هامون محمدی با عنوان «خداقوت فرمانده» اظهار کرد: سردار هامون محمدی در کسوت پاسداری در دوران رزم و مقابله با فتنه موفق عمل کرده است.

وی خواستار توفیق پاسداری از حریم دین و پیروی از ولایت برای تمام مؤمنان شد و افزود: در دوره آخرالزمان مبارزه بین حق و باطل پیچیده‌تر می‌شود. مهدوی با اشاره به ویژگی مرزداران از نگاه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: دشمن‌شناسی و داشتن معرفت شرط پاسداری از حریم اسلام است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان دانایی، علم و بصیرت را از ویژگی‌های مرزداران خواند و بیان کرد: در فتنه سال ۸۸ که توسط خواص دنیاطلب ایجاد شد پاسدارانی مانند سردار محمدی با آن مقابله کردند.

وی با بیان اینکه فتنه هنوز تمام نشده است، یادآور شد: فتنه‌ای پیچیده‌تر را پیش‌رو داریم و نظام سلطه با پشتوانه افراد خودباخته داخلی برای نظام اسلامی حساسیت ویژه‌ای ایجاد کرده است.

مهدوی به ایستادگی مردان خوش‌سابقه و در دوران دفاع مقدس به میدان آمده برای دفاع از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: پاسداران در دوره ویژه جنگ سیاسی و فتنه برای دفاع از حریم انقلاب ایستادند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان، فتنه سال ۸۸ را میزان برای شناخت افراد دانست و خاطرنشان کرد: میزان مذکور را از دست نمی‌دهیم و آنها که در فتنه سال ۸۸ باختند باید پاسخ‌گو باشند.

وی ادامه داد: برخی برای رسیدن به مطامع دنیایی از فضاهای مذهبی استفاده می‌کنند و به این دلیل امام سجاد (ع) دعا کردند مرزداران اسلام با بصیرت باشند.

مهدوی یکی از خطرهای بزرگ در پاسداری و مرزداری را تجلی دنیا در ذهن افراد عنوان کرد و افزود: افراد اهل معامله پاسداران خوبی نیستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان با بیان اینکه خدایا دنیا را از ذهن مرزداران و فعالان حوزه دیپلماسی سیاسی و عزت کشور که مقابل دشمنان اسلام مذاکره می‌کنند، خارج کن، اظهار کرد: برخی خیال نکنند انتخابات نزدیک است و هر طور شده باید به توافق برسیم.

وی متذکر شد: بعضی مواقع انسان می‌بیند برخی برای اینکه فرآیند انتخابات را برای خود آماده کنند به‌دنبال توافق به هر قیمتی هستند.

 

.

 

.

.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *