25 اردیبهشت ماه؛پیاده روی خانوادگی ۰۱۱

شمال ما: رییس هیات ورزشهای همگانی استان گیلان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان گیلان، سید ابراهیم سقایی با تبریک فرارسیدن مبعث پیامبر اکرم (ص (گفت: در راستای توسعه فرهنگ ورزش و نشاط اجتماعی و سلامتی همگانی در بین آحاد مختلف جامعه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ساعت ۷/۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۹۴/۲/۲۵ از میدان شهرداری شهر رشت به مقصد بوستان ملت با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می گردد.

رییس هیات ورزشهای همگانی استان در ادامه گفت : این همایش در آستانه عید سعید مبعث با پخش مستقیم از شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران و به همراه برنامه های مفرح ، اهداء جوایز نفیس از جمله یک دستگاه خودرو سواری، ده ها دستگاه دوچرخه و صدها جایزه نفیس و ارزنده دیگر خواهد بود .

سقایی با دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در این پیاده روی همگانی گفت: امیدواریم مردم شریف شهرستان رشت و استان گیلان،ورزشکاران و پرسنل ادارات و سازمانهای و نهادهای دولتی و خصوصی ،دانشجویان و اساتید دانشگاه ها با حضور گسترده خود و خانواده هایشان در این همایش علاوه بر برخورداری از مزایای آن بتوانند روزی بیاد ماندنی و پرافتخار برای شهر و استان خود رقم زنند.

سقایی با بیان اینکه این مراسم با هدف افزایش نشاط عمومی، تبیین ضرورت توجه بیشتر به ورزش همگانی و نقش ورزش صبحگاهی در سلامتی، تشویق ‌مردم به تحرک و ورزش کردن جامعه برگزار شد افزود: ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، تشویق به داشتن زندگی فعال و پویا ،ارتقای سلامت مردم، ترویج و توسعه ورزش همگانی و تامین سلامتی جسم و روح بالا بردن روحیه نشاط و تعاون و همکاری ،از دیگر اهداف برگزاری همایش پیاده روی صبحگاهی است.

گفتنی است این همایش با همکاری مشترک هیات ورزش های همگانی گیلان ،اداره کل ورزش و جوانان گیلان ،استانداری گیلان ،شهرداری و شورای شهر رشت و با هماهنگی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار میشود.

.

پیاده روی خانوادگی ۰۱۹

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *