جوابیه دوم اداره ارشاد رشت و عذرخواهی تحریریه «شمال ما»؛%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%87-064

شمال ما: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در پاسخ به یادداشت «وقتی اداره ارشاد رشت سکوت می‌کند و اداره کل جواب می‌دهد» منتشر شده در پایگاه خبری «شمال ما»، جوابیه ای ارسال کرده است که تحریریه این پایگاه خبری ضمن پافشاری بر مطالبات به حق مردم شریف شهر رشت و تاکید بر نظارت بیشتر در صدور مجوزها به موسسات کنسرت‌گزار، مجازات متخلفین و احقاق حقوق شهروندان، از مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت بابت اشتباه به‌دور از بغض خود عذرخواهی کرده و متن جوابیه زیر را منتشر می کند.

 

به نام خدا

مدیریت محترم پایگاه اطلاع رسانی شمال ما

 

با سلام و احترام

نظر به درج مطلبی با عنوان «وقتی اداره ارشاد رشت سکوت می کند و اداره کل جواب می دهد» شایسته است جهت
روشن شدن افکار عمومی و نگارنده مطلب فوق، جوابیه ذیل را درآن رسانه منتشر نمایید.

  1. جوابیه مطلب قبلی پایگاه خبری شمال ما در خصوص «سکوت اداره ارشاد رشت و تداوم بی حرمتی به مخاطبان موسیقی گیلان» توسط روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت تنظیم و ارسال شده است که آن رسانه به اشتباه؟! در بالای تیتر و مطلب جدید خود «عنوان در حاشیه جوابیه اداره کل ارشاد درباره کنسرت محمد اصفهانی» و در ادامه اصرار نگارنده مطلب آن را به نام اداره کل یاد کرده در حالیکه در پایان مطلب قبل خود، نام روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت را آورده است.  شایسته است دقت لازم در عرصه اطلاع رسانی صورت پذیرد .
  2. صدور مجوز و نظارت بر آن با هماهنگی و رعایت ضوابط استعلام از مراجع ذیصلاح و نهایتاً موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در جوابیه قبلی نحوه ی صدور مجوز و نظارت و برخورد با موسسات و تذکر به آنها توضیح داده شد که درصورتی که نویسنده مطلب و یا هر شهروند محترم دیگر در خصوص موسسه برگزار کننده کنسرت موسیقی اعتراض و شکایتی دارد، می تواند کتباً از طریق این اداره و حتی مراجع قضایی پیگیری لازم را بعمل آورد .

 

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *