ليگ دسته دوم فوتبال؛سپیدرود 021

شمال ما: نمایندگان فوتبال گیلان در ادامه مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور مغلوب حریفان خود شدند.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه گفت : در هفته سوم از دور برگشت مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت مغلوب کیمیافرآیند تهران شد و تیم رهپویان رضوانشهر نیز مقابل اکسین البرز متحمل شکست شد .
علیرضا وهابی در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، تیم های فوتبال رهپویان رضوانشهر و اکسین البرز عصر یکشنبه در چارچوب این مسابقات در ورزشگاه معلم رضوانشهر رو در روی هم قرار گرفتند .
وی اظهار کرد : در جریان این مسابقه حساس که از هفته سوم دور برگشت مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور برگزار شد ،
تیم رهپویان رضوانشهر با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم اکسین البرز شد .
وی ادامه داد : تیم فوتبال رهپویان رضوانشهر اگر در این دیدار به پیروزی می رسید ، همچنان شانس صعود به رقابت های لیگ دسته اول را داشت اما با شکست در این دیدار ، شانس صعودش تا حدی کمرنگ شد و اگر در دو دیدار بافی مانده خود به پیروزی برسد شاید بتواند به عنوان تیم دوم شانس حضور در رقابت های لیگ دسته اول را پیدا کند .
وی بیان کرد : اما تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان در چارچوب این مسابقات در تهران به مصاف تیم کیمیافرآیند رفت که در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریفش شد .
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد : اگر تیم سپیدرود در این دیدار به برتری می رسید ، همچنان در صدر جدول گروه خود قرار می گرفت و شانس اول صعود از گروهش به رقابت های لیگ دسته اول می شد .
علیرضا وهابی اضافه کرد : البته تیم سپیدورد رشت هنوز شانس این را دارد که عنوان نخست گروه خود ا کسب کند و به لیگ دسته اول صعود کند چون این تیم در دو دیدار باقی مانده با تیم های صدر جدولی در رشت بازی دارد و اگر بتواند هر دو حریف خود را شکست دهد به رقابت های لیگ دسته اول صعود می کند .
وی افزود : تا پایان هفته هشتم مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور و فقط دو هفته مانده به پابان این مسابقات ، تیم سپیدرود رشت با کسب ۱۴ امتیا در مکان سوم جدول گروه دوم قرار دارد و تیم رهپویان رضوانشهر نیز با کسب ۹ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار دارد .
مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می شود که تیم های حاضر به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر هر گروه ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کند و برنده تیم های دوم نیز جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را دریافت می کند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *