سرپرست اداره کل امور اجتماعی استانداری گیلان:یونس رنجکش ۰۵۴

شمال ما: سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار گیلان گفت: نقش سازمانهای مردم نهاد در جشن های بزرگداشت دهه مبارک فجر باید پررنگ باشد.

یونس رنجکش در جلسه هماهنگی مدیران عامل سازمانهای مردم نهاد استان برای حضور در برنامه های بزرگداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردمی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بود که در طول ۳۷ سال گذشته دست آوردهای مختلفی را در حوزه های مختلف داشته است و نقش مردم در این دست آوردها ستودنی است.

وی اضافه کرد: سازمانهای مردم نهاد به عنوان بخشی از سرمایه اجتماعی های که از دست آوردهای انقلاب اسلامی است می توانند در معرفی آنچه از انقلاب اسلامی بدست آمده است نقش مهمی ایفا کنند.

وی ضمن تشکر از زحمات و خدمات داوطلبانه سازمانهای مردم نهاد تصریح کرد: یکی از ویژگی های بارز انقلاب اسلامی ایران، نقش موثر مردم در صحنه های حمایت از نظام جمهوری اسلامی در طول سالهای پیروزی انقلاب تا کنون می باشد که نمایانگر نقش سازمانهای مردم نهاد در آگاهسازی و تقویت مشارکت اجتماعی است.

وی افزود: تاریخچه شکل گیری انقلاب اسلامی با شروع حرکت مردمی و حضور همه اقشار مردم در راستای ایجاد تغییرات بنیادین اساسی به رهبری حضرت امام (ره) آغاز و در طول سالها شاهد تغییرات بزرگی بودیم که پایه این تغییرات هم مردم هستند.

رنجکش افزود: علی رغم تهدیدات موجود حرکت رو به رشد نظام جمهوری اسلامی و صبر و متانت و تحمل مردم با نگاه همگرایانه کاملا ملموس است

وی ادامه داد. در دوران دفاع مقدس همه ملت از هر طیف و جریان سیاسی با هم از موجودیت و آب خاک و نظام خودشان دفاع و این بردباری مردم و ایثار و ازخودگذشتگی شهدای گرانقدر عامل آرامش امروزه ماست که مدیونشان هستیم.

سرپرست محترم اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان اظهار داشت: تشکلهای اجتماعی با ارائه خدمات آموزشی ، اجتماعی و حمایتی بعنوان سرمایه های بالقوه نقش موثری در توانمندسازی نظام دارند و با توجه به حضور همیشگی این تشکلها در جریان رو به رشد کشور و نیاز به مشارکت اجتماعی و نقش مردمی آنها برآن شدیم از ظرفیت موجود در برگزاری هرچه بهتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی با نوآوری و خلافیت و ارائه برنامه های منسجم بهره مند شویم.

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان یادآور شد: باید تلاش کنیم تا با مدیریت منابع و تجمیع امکانات موجود در راستای اقتصاد مقاومتی نسبت به اجرای برنامه های بزرگداشت دهه فجر در استان اقدام و از مشارکت سازمانهای مردم نهاد بهره مند و از حضور آنان نیز استقبال شود.

وی خواستار ارائه برنامه های سازمانهای مردم نهاد و مشارکت بیشتر آنان در جشن های پیروزی دهه مبارک فجر شد


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *