رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:شورای هماهنگی ۰۴۶

شمال ما: نشست کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان، چهارشنبه دوم دی ماه در سالن اجتماعات اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان برگزار شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در این نشست با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر سال جاری هنرمندانه و نوآورانه برگزار گردد، گفت: زمینه مشارکت و حضور فعالانه مردم به ویژه بانوان با برنامه ریزی صحیح فراهم گردد.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری حضور موثر بانوان را در عرصه های انقلاب اسلامی درخشان توصیف نمود و افزود: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است تا نقش بانوان گیلانی در پیروزی انقلاب و تداوم آن به ویژه هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین گردد.
وی از اعضای کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر استان خواست تا از تشکل های مردمی در هرچه بهتر برگزار شدن سی و هفتمین جشن پیروزی انقلاب بهره گیرند و ادامه داد: باید ویژه برنامه هایی برای آشنایی بانوان به ویژه نسل جوان با آرمان های حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی تدوین و اجرا گردد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با اشاره به شعار دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری، اظهار داشت: «تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت» شعار دهه فجر سال ۹۴ خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین اشجری با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید بر وحدت ملی و همدلی بیفزاید، تصریح کرد: با ایجاد وحدت به اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی نزدیک شده و زمینه ناامیدی دشمنان نظام را فراهم خواهیم آورد.
وی با اشاره به اینکه روز ۱۷ بهمن با عنوان «انقلاب اسلامی، تحکیم بنیاد خانواده، جوانان و سبک زندگی ایران اسلامی» نامگذاری شده است، گفت: برگزاری یک برنامه شاخص استانی و یک برنامه ویژه در هر شهرستان در دستور کار کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان قرار گیرد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان نیز در این نشست با تاکید بر شعار سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، گفت: این شعار محدود به زمان نیست و باید از فرصت ایام الله دهه فجر برای تحقق این شعار بهره گرفت.
فاطمه رفیعی دهه فجر سال جاری را با توجه به در پیش بودن دو انتخابات مهم، حساس خواند و افزود: باید از فرصت دهه مبارک فجر برای روشنگری اهداف انقلاب اسلامی حداکثر استفاده را کرد.
وی تشویق مردم برای حضور حداکثری پای صندوق های رای را مهم دانست و اظهار داشت: بانوان ایران اسلامی همواره در همه عرصه ها پا به پای مردان حضوری موفق و مثمر ثمر داشته اند.
مسئول کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید نوآورانه و فراگیر باشد، ادامه داد: دهه فجر، جشن پیروزی انقلاب است بنابراین باید برنامه های این ایام امیدبخش و بانشاط برگزار گردد.
رفیعی در پایان این نشست از همه اعضای کمیته خواست تا با جدیت بیشتر در طراحی و اجرای برنامه های دهه فجر بکوشند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *