رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان عنوان کرد:مجتبی اشجری ۰۴۱

شمال ما: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید این استان، گفت: شهدا و ایثارگران گیلانی در خلق حماسه‌های دفاع مقدس نقش انکارناپذیر داشتند.

 

حجت‌الاسلام مجتبی اشجری امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان اظهار کرد: شهدا و ایثارگران گیلانی در خلق حماسه‌های بی‌نظیر دفاع مقدس انکارناپذیر هستند.

وی با بیان اینکه مجاهدت‌های فرزندان دیار میرزا کوچک هرگز از یادها نمی‌رود، تصریح کرد: اعزام کاروان‌های مردمی در قالب یک‌هزار کامیون به مناطق عملیاتی از جمله مجاهدت‌های مردم گیلان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان استمرار پشتیبانی از رزمندگان اسلام توسط مردم همیشه در صحنه این استان را فراموش‌نشدنی خواند و گفت: برگزاری نخستین کنگره شهدای گیلان فرصت مغتنمی برای پرداختن به نقش بی‌بدیل مردم این استان، شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه جوانان گیلانی در کنار دیگر رزمندگان اسلام در برابر قدرت‌های بزرگ جهان و زیاده‌خواهی آنها ایستادگی کردند، یادآور شد: ثبت رشادت‌های جوانان در دفاع مقدس الگوی ماندگار برای نسل جوان امروز و فردای کشور است.

اشجری با گرامیداشت ۱۱ اردیبهشت ماه سالروز سفر خاطره‌انگیز رهبر معظم انقلاب در سال ۸۰ به گیلان، تصریح کرد: استقبال بی‌نظیر مردم گیلان از رهبر معظم انقلاب یک روز خاطره‌انگیز را برای همیشه در دفتر این سرزمین سبز ثبت کرده است.

وی مردم گیلان ولایت‌مدار خواند و خاطرنشان کرد: ولایت‌مداری مردم گیلان در خلق حماسه ۸ دی سال ۸۸ به اثبات رسیده که روز جلوتر از مردم دیگر نقاط کشور به میدان آمدند و فتنه را محکوم و مدال بصیرت را از رهبر معظم انقلاب دریافت کردند.

این مسئول در پایان حضور شخصیت‌های معنوی و ملی در کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان را یکی از ویژگی‌های بارز این همایش باشکوه عنوان کرد.

نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان با چهار اجلاسیه از ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت‌ ماه جاری در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار می‌شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *