رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت خبر داد:مظفر نیکومنش 011

شمال ما: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت از نصب کیوسک‌های سامانه اطلاعاتی پزشکان و اصناف در پنج نقطه این شهر خبر داد و گفت: به‌زودی این سامانه در گوشی‌های تلفن همراه نیز راه‌اندازی می‌شود.

 

مظفر نیکومنش‌نودهی عصر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این شهر با اشاره به نصب کیوسک‌های اطلاع‌رسانی نقاط مختلف رشت اظهار کرد: کیوسک‌های اطلاع‌رسانی در زمینه پزشکان و اصناف در شهر نصب می‌شود.

وی افزود: اگر افراد غیربومی برای رفتن به مطب پزشکان به شهر رشت مراجعه کنند باید ساعت‌ها در خیابان سرگردان باشند تا بتوانند آدرس پزشک مورد نظر خود را پیدا کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: افرادی بومی و غیربومی اگر به دنبال آدرس صنف خاصی باشند باید ساعت‌ها در خیابان آدرس مورد نظر خود را از عابران بپرسند.

به گفته وی، با نصب کیوسک‌های اطلاع‌رسانی افراد می‌توانند نام مکان مورد نظر خود را در آن تایپ کرده و آدرس مکان را در کیوسک مشاهده کنند.

نیکومنش‌نودهی گفت: کیوسک‌های سامانه اطلاعاتی پزشکان و اصناف در پنج نقطه شهر رشت از جمله چهارراه پورسینا، چهارراه گلسار، بیمارستان حشمت و … نصب می‌شود.

به گفته وی، اکنون یک‌هزار و ۸۰۰ مورد اطلاعات مربوط به اصناف و پزشکان شهر رشت در کیوسک‌های سامانه‌ اطلاعاتی ثبت شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت یادآور شد: قرار است به‌زودی سامانه مذکور از طریق مخابرات در گوشی‌های تلفن همراه راه‌اندازی شود.

وی با تصریح بر اینکه اقدام‌های مذکور در راستای رسیدن به شهر هوشمند است، خاطرنشان کرد: مردم رشت لایق داشتن بهترین‌ها هستند.

به گفته نیکومنش‌نودهی، موضوع نصب کیوسک‌های اطلاع‌رسانی پس از تصویب در کمیسیون فرهنگی در صحن علنی شورای رشت به رأی گذاشته می‌شود.

وی نظارت بر اجرای طرح نصب کیوسک‌های سامانه‌ای را به‌عهده سازمان زیباسازی شهرداری رشت عنوان کرد و یادآور شد: کمیسیون فرهنگی شورا بر اقدام‌های انجام شده نظارت می‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت هزینه نصب پنج دستگاه کیوسک سامانه اطلاعاتی پزشکان و اصناف رشت را ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: نصب و راه‌اندازی هر کیوسک ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد.

در جلسه مذکور مصوب شد تا به مناسبت روز عفاف و حجاب از ۵۰ بانوی محجبه شاغل در شورا و شهرداری و خبرنگاران محجبه شورا به‌زودی با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل شود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *