شمال ما: پیرمردی که ۶ روز در بیابانی در استرالیا گم شده بود، با خوردن مورچه زنده ماند. او گفت که فکر می‌کرده در‌ وسط بیابان می‌میرد.

 

به گزارش خبرآنلاین، «رگ فوگردی» ۶۲ ساله به همراه برادرش به شکار رفته بود. آنها به شتری تیراندازی کردند. رگ برای پیدا کردن شتر به فاصله دورتری رفته بود اما گم شد. او می گوید: من حدود ۳۰ کیلومتر در بوته ها به دنبال این شتر رفتم. من نمی دانستم کجا بودم.

وی فقط لباس هایش را به همراه شتری که کنارش بود، داشت، اما نمی توانست شتر کشته شده را بخورد: من نه چاقو داشتم، نه کبریت. پس نمی توانستم تکه گوشتی از شتر جدا و آن را کباب کنم.

این پیرمرد دیابتی که حمله قلبی در اوایل امسال داشته، در آن منطقه خشک آب هم نداشته است. در این شرایط او از مورچه ها به عنوان مواد غذایی استفاده می کند. او این کار را در یک برنامه تلویزیونی دیده بود. فوگردی می گوید: آنها مزه خوبی می دادند. در روز اول من ۱۲ مورچه خورد و در روز دوم ۱۸ مورچه.

اما با گذشت زمان، امید او هم برای زنده ماندن کم می شد. او هلیکوپترهای جست وجو را می دید اما آنها او را زیر درختی که محافظش در مقابل خورشید بود، نمی دیدند: می فکر نمی کردم کسی نجاتم دهد.

روز ششم اعضای بدنش دیگر کار نمی کردند. او در رویاهایش با همه خداحافظی کرد و انتظار داشت که بالاخره بمیرد ولی وقتی که فوگردی آماده مرگ بود، چشمانش را باز کرد و گروه نجات را دید: من چشمانم را باز کردم و آنها را دیدم. خیلی خوشحال بودم.

پلیس می گوید او اندکی در توهم بوده است. پدربزرگ می گوید جان سخت نبوده بلکه خوش شانس بوده است: من شنیده بودم که انسان ها پس از ۳ روز بدون آب می میرند. من نمی دانم چرا ۶ روز زنده ماندم. شاید برای پیدا کردن تفنگم به آنجا برگردم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *