به گزارش روابط عمومی هیأت تیراندازی گیلان؛ در بازی اول دو تیم تفنگ و تپانچه مقاومت در مقابل تیم تفنگ و تپانچه راه و شهرسازی گیلان  به پیروزی رسید.

در بازی دوم تیم های کانون های فرهنگی دانشگاه گیلان و پاس به رقابت پرداختد، که در این مسابقه، در رشته تفنگ و تپانچه، تیم کانون های فرهنگی دانشگاه گیلان، تیم پاس را از پیش رو برداشت.

زینب طوماری مسئول کمیته لیگ تیراندازی گیلان  اعلام کرد: در هفته اول این مسابقات میثم راحلی مقدم از تیم کانون های فرهنگی دانشگاه گیلان با کسب رکورد ۵۸۶٫۵ امتیاز مقام نخست بخش انفرادی رشته تفنگ بادی را از آن خود کرد.

همچنین شاهین محمدی نژاد و سید سجاد علوی هردو از تیم مقاومت به ترتیب رتبه های دوم و سوم بخش انفرادی تفنگ بادی را کسب نمودند.

در بخش انفرادی رشته تپانچه بادی نیز به ترتیب سید محمد امین زاده از تیم کانون های فرهنگی دانشگاه گیلان با کسب رکورد ۵۶۰ امتیاز مقام اول و محمد صدق زارع و محمد رضا حاجتی مدارایی هردو از تیم راه و شهرسازی گیلان به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

گفتنی است دیدار هفته دوم این رقابت ها طی دو دیدار بین تیم های مقاومت و کانون های فرهنگی دانشگاه گیلان – بسیج دانشجویی و پاس روز های چهار شنبه و پنج شنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ دی ماه در سالن تیراندازی شهر رشت برگزار خواهد شد.