لیگ دسته اول فوتبال؛سپیدرود رشت ۰۵۵

شمال ما: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و مس رفسنجان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور در رشت به مصاف هم می روند.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه گفت : این دو تیم در هفته نهم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
علیرضا وهابی در گفت و گو با ایرنا افزود : این مسابقه ، عصر روز جمعه هفته جاری ۱۶مهرماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میزبان مس رفسنجان است.
وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی خانگی ، بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند برابر تیم مس رفسنجان به برتری برسد تا همچنان جزو تیم های صدر جدولی قرار گیرد .
وی ادامه داد : با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده و جایگاه مناسبی نیز در جدول رده بندی دارد، امیدواریم که در بازی برابر مس رفسنجان نیز به پیروزی برسد تا همچنان روند صعودی خود را ادامه دهد .
تا پایان هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۱۷ امتیاز در مکان سوم و تیم مس رفسنجان با کسب چهار امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *