لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛داماش ۹۱

شمال ما: در جریان رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور ، تیم داماش گیلان میزبان صنعت نفت نوین آبادان است.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان روز یکشنبه گفت : این دو تیم در هفته دوم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، عصر فردا (دوشنبه ۱۵ شهریورماه) در ورزشگاه شید عضدی رشت به مصاف هم خواهند رفت .
میثم محبوب در گفت و گو با ایرنا افزود : امیدواریم که تیم فوتبال داماش گیلان با برتری برابر صنعت نفت نوین آبادان ، اولین پیروزی خود در رقابت های لیگ دسته دوم را کسب کند تا شکست هفته اول این رقابت ها را به فراموشی بسپارد .
وی یادآور شد: تیم فوتبال داماش گیلان در دیدار نخست خود در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در بندرعباس به مصاف تیم شهرداری این شهر رفته بود که در نهایت با نتیجه دو بر صفر، مغلوب شد.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .
در فصل جاری رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *