امام جمعه بندرانزلی در دیدار با مدیرعامل باشگاه ملوان:ملوان 012

شمال ما: مدیرعامل باشگاه ملوان به منظور ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و تصمیمات نهایی در خصوص وضعیت فعلی این باشگاه با امام جمعه بندرانزلی دیدار کرد.

 

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه بندرانزلی، حجت‌الاسلام والمسلین سیدعبدالجواد شمس‌الدین در دیدار با مدیرعامل باشگاه ملوان کار وی را پرتنش و پراسترس برشمرد و اظهار داشت: ما تصورمان این است که تصمیمات گرفته شده در مجموعه تیم کارشناسانه بوده اما این امکان بود تا تصمیمات بهتری اتخاذ شود.

وی در تبیین مشکلات باشگاه ملوان متذکر شد: به لحاظ فضایی که در مجموعه و سوابق این تیم پر افتخار وجود دارد شائبه تصمیمات سیاسی و حاکمیت فضای سیاسی بر تیم بسیار زیاد است لذا اگر تصمیمی گرفته شود حمل بر این معنا شده و حتی اگر صحیح باشد با جوسازی‌ها شکست می‌خورد.

تیم باید از فضای سیاسی خارج شود

امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه بارها در خصوص وضعیت ملوان در تریبون نماز جمعه و جلسات صحبت کرده‌ام، افزود: تیم اگر از فضای سیاسی خارج نشود بهترین تصمیمات هم بگیرید و با بهترین مربی و بازیکن هم قرارداد ببندید این جو سیاسی همه چیز را بر هم می‌زند؛ در فضای سیاسی عدلی وجود ندارد و هر کس هر کاری خواست می‌کند و اینها مانع اجرای صحیح برنامه‌ها می‌شود.

شمس‌الدین با اشاره به حضور دو ساله خود در این شهرستان گفت: در این دو سالی که در انزلی هستم تصمیمات گرفته شده، تصمیمات و برنامه‌ریزی‌هایی منفعلانه بود و این صحیح نیست. هر روز بحرانی داشتید و به منظور رفع بحران آینده نگری و برنامه ریزی درستی انجام نشده است و این بدترین چیز برای مجموعه ورزشی است.

وی افزود: در مجموعه‌های ورزشی بیشتر از تعقل در آن احساسات دخیل است و این نقطه آسیب است.

آینده نگری و برنامه ریزی کارشناسانه، راه نجات باشگاه ملوان است

امام جمعه بندرانزلی به تنها راه نجات ملوان نیز اشاره و تصریح کرد: برای اینکه این مشکلات در آینده پیش نیاید ملوان نیازمند آینده‌نگری و برنامه‌ریزی کارشناسانه است لذا ان‌شاالله تیم در سال آینده به لیگ برتر باز می‌گردد.

شمس‌الدین در خصوص مالکان گذشته تیم ملوان نیز یادآور شد: ما بارها به دوستان تذکر دادیم و بنده بارها در جلسات و دیدارهای مختلف بر این موضوع تاکید کردم که نباید فریب افراد سودجو را خورد اما کسی توجه نکرد.

تصمیمات هیئت مدیره وحی منزل نیست؛ اگر می‌توانید بانوان ملوان را بازگردانید

وی  ملوان را آبروی انزلی دانست و با اشاره به اتفاقات اخیر تیم بانوان ملوان خاطرنشان کرد: به این شکل رها شدن تیم بانوان در شأن ملوان بندرانزلی نیست؛ این موضوع باید رفع و رجوع شود و با حرف کاری از پیش نمی‌رود. تصمیمات هیئت مدیره وحی منزل نیست؛ اگر می‌توانید بانوان ملوان را بازگردانید.

امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: اگر کمکی از دست بنده بربیاید با شروطی انجام خواهم داد؛ اینگونه نباشد که هر وقت نیاز داشتند جلسه مشترک بگذارند اما وقتی که تمام شد و از بحران گذشتیم هر کس هر کاری خواست بکند.

در ابتدای این دیدار، مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان به اقدامات و تصمیمات نهایی این باشگاه اشاره و گزارشی جامع و کامل در خصوص وضعیت فعلی تیم ملوان خدمت امام جمعه شهرستان ارائه کرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *