نرگس حقیقی فر
IMG_5984

شمال ما؛

دیروز بار دیگر حماسه عظیمی از وحدت و همبستگی ملت قهرمان ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن رقم خورد و عمق ارادت و دلبستگی مردم این مرز و بوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های بلند امام راحل به اثبات رسید.

حضور حماسی و دشمن شکن، مردم دلاور، نجیب، مومن و انقلابی ملت ایران در دفاع از ارزش های متعالی اسلامی و انقلابی، مقدمه ‌ای باشکوه و پرعظمت برای مشارکت حداکثری و حماسی مردم شریف در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در ۷ اسفندماه خواهد بود.

گیلانیان غیور و سخت کوش نیز با حضور گسترده خود نشان دادند در دفاع از انقلاب اسلامی همچنان محکم و استوار ایستاده اند و تا آخرین نفس مدافع نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

دیروز میدان شهدای ذهاب رشت شاهد نواخته شدن سمفونی هماهنگی بود که نوای دلنشینش به دوردست ها رسید و بی شک بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی کرد و اقتدار و عظمت این ملت را به رخ جهانیان کشید.

حضور حماسی و پرشور ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، آزمون خیره کننده ای بود که چهره مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد، حماسه ماندگار دیروز حقیقت تابناکی بود که با گام های خسته یادگاران انقلاب و مشت های پرتوان جوانان این مرز و بوم به منصه ظهور گذاشته شد.

گرامیداشت حضور مردم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به حول و قوه الهی موجب شد باردیگر ایران اسلامی شاهد خلق حماسه‌ای شورانگیز به یاد سال های پیروزی غرورآفرین انقلاب اسلامی و بهمن خونین ۵۷ باشد.

حماسه حضور ملت ایران ریشه  های درخت تنومند انقلاب اسلامی را عمیق تر و مستحکم تر کرد، بی شک این حضور حماسی ۱۴ روز دیگر دوباره تکرار خواهد شد و با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی باطل السحر گزافه های دشمنان خواهد بود.

حضور حماسه آفرین ملت انقلابی ایران بار دیگر ثابت کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی، ریشه‌ای الهی و پشتوانه‌ای مردمی دارد و بی شک استمرار این حضور پرشور را بار دیگر در ۷ اسفند شاهد خواهیم بود.

وعده دیدار ما ۷ اسفند پای صندوق های رأی !

 

ایسنای گیلان؛ نرگس حقیقی فر


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *