سرمربی داماش گیلان:مجید جهانپور ۰۱۵

شمال ما: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: در دیدار مقابل فجر سپاسی شیراز، هجومی بازی می کنیم.

 

مجید جهانپور روز یکشنبه در گفت و گو ایرنا افزود: به دلیل شرایط حساسی که در جدول رده بندی داریم ، مجبوریم که در تمامی بازی ها با تفکر هجومی مقابل حریفان خود قرار گیریم .
وی اظهار کرد : بر این اساس نیز در دیدار برابر تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز، با ترکیبی هجومی مقابل این تیم قرار می گیریم و هدف ما فقط پیروزی و کسب سه امتیاز این مسابقه است .
وی ادامه داد : خوشبختانه تیم فوتبال داماش گیلان در دیدار قبلی خود برابر گیتی پسند اصفهان به برتری رسید و توانست به اولین پیروزی خارج از خانه خود دست یابد و با توجه به این امر ، بازیکنان با روحیه خوب به مصاف تیم فجر سپاسی شیراز خواهند رفت .
وی بیان کرد : گرچه تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز یکی از تیم های قدرتمند لیگ فصل جاری بشمار می رود و هم اینک نیز وضعیت بسیار مناسبی در جدول رده بندی دارد ، اما هدف تیم داماش گیلان در این دیدار ، پیروزی برابر فجر سپاسی شیراز است .
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان خاطرنشان کرد : امیدواریم که در دیدار برابر تیم فجر سپاسی ، یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را به نمایش بگذاریم و بتوانیم به نتیجه دلخواه خود دست یابیم و دل هواداران و طرفداران داماش را شاد کنیم .
تیم های فوتبال داماش گیلان و فجر سپاسی شیراز در هفته بیست و پنجم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، فردا (دوشنبه ۱۹ بهمن ماه) در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند .
هم اکنون تا پایان هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با کسب ۴۵ امتیاز در مکان دوم و داماش گیلان با کسب ۲۴ امتیاز در مکان هیجدهم جدول رده بندی قرار دارند .
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *