حمایت امیرحسین علوی از باقری خطیبانی:شورای رشت 0129

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت به منظور شفاف‌سازی و برطرف شدن برخی ابهامات پاسخگوی پرسش‌های اعضای شورا باشد.

به گزارش فارس، امیرحسین علوی در نشست اعضای شورای شهر رشت اظهار کرد: از رئیس شورا تقاضا می‌شود از شهردار رشت بخواهد در جلسه علنی بعدی شورای اسلامی این شهر برای پاسخ به سئوالات اعضای شورا حضور یابد.

وی با اشاره به برخی اقدام‌های شهرداری رشت افزود: مطالبی که نایب رئیس شورا درباره مفقود شدن ۱۲۳ سند مالی شهرداری رشت، انجام برخی از معاملات و قراردادها و … مطرح کرده دغدغه اعضای شورا است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه شهردار عضو شانزدهم شورا است، گفت: گاهی حرف‌هایی زده می‌شود که مبالغه و جهت‌دار است و حضور شهردار موجب می‌شود تا شفاف‌سازی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه دغدغه‌هایی که توسط اعضای شورای اسلامی شهر رشت مطرح می‌شود بدون پاسخ باقی می‌ماند، خاطرنشان کرد: این موضوع موجب می‌شود یکسری شبهات در ذهن مردم و رسانه‌ها به وجود آید.

علوی افزود: زمانی که یکی از اعضای شورا مواردی را مطرح می‌کند شهردار رشت باید برای پاسخگویی در صحن شورا حاضر شود و پاسخ دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز درباره عدم پاسخگویی شهردار رشت به سئوالات این اعضا، اظهار کرد: سئوالاتی که تاکنون اعضای شورای اسلامی از شهردار رشت پرسیده‌اند را جمع‌آوری کرده‌ایم.

عباس صابر تصریح کرد: از شهردار رشت برای پاسخگویی به سئوالات اعضای شورا در جلسه بعدی و علنی شورا دعوت می‌کنیم.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *