مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت:فاطمه قدیمی 013

شمال ما: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: گام های اولیه برای معرفی شهر رشت به عنوان پایتخت کتاب کشور برداشته شده است.

به گزارش ایسنا، فاطمه قدیمی در مراسم افتتاح مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری رشت گفت: این مرکز مطمئناً راهبرنده و پیش‌برنده در مسیر اصلی توسعه شهررشت خواهد بود و چتر شهرخلاق برای همه باز شده است که همه می توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی افزود: قطعاً روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت صرفاً در مسیر ابتدایی اشروع کننده بوده و بدون کمک و حمایت تک تک شهروندان در جایگاههای حقیقی و حقوقی نمی تواند چشم انداز و برنامه عملیاتی که در واقع می‌باید پیوست تعهد اجرایی شهرخلاق به آن برسد، را اجرایی کند.

قدیمی افزود: تشکر ویژه‌ای میکنم از مجموعه دوستان در میراث فرهنگی و شورای شهر که در تهیه پروپوزال به ما کمک کردند، ما نیاز به مستنداتی داشتیم که در مسیر صحیح شهر رشت را برای جهان معرفی کند‌.

وی تاکید کرد: خوشبختانه گام های خوبی در جهت برند سازی شهر رشت در حال انجام است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت اضافه کرد: در هفته‌های گذشته گام‌های اولیه به کمک دکتر فاضلی و دکتر حسن پور از ارشاد گیلان، قانع، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی، محمدپور، مدیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی گیلان برای معرفی شهر رشت به عنوان پایتخت کتاب کشور برداشته شده و خوشبختانه طبق پیگیری‌هایی که صورت گرفت، مرحله اول به خوبی طی شده است و امیدوار هستیم شهر رشت به عنوان پایتخت کتاب نیز معرفی شود.

عکس: دیارمیرزا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *