شمال ما: معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، هفت اثر راه‌یافته به بیست‌ و هشتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان را معرفی کرد.

سید وحید فخرموسوی، معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، از معرفی راه‌یافتگان به جشنواره استانی تئاتر گیلان خبر داد و اظهار کرد: هیأت بازبین متشکل از ‌فرهاد رحمان‌زاده، اکبر صمدی‌نیا و حسین سرپرست، پس از بررسی ۱۶ اثر رسیده به دبیرخانه بیست‌ و هشتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان، هفت اثر را برای اجرا در این جشنواره انتخاب کردند.

وی تصریح کرد: نمایش‌های «حورا» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد دوگوهرانی، «قلعه بردگان» کاری از مهدی طاهرپور، «ادامه مطلب» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شایان، «شمشیرهای ژنرال» نوشته قدرت‌الله فتحی و کارگردانی هومن میرمعنوی و «زمستان ۶۶ کجا بودی» به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی محمد پورجعفری از رشت به همراه «رویای رویا» کاری از عبدالله بهادری از لنگرود و «دیگه از این بدتر نمیشه» کاری از جواد لاله‌دوست از بندرانزلی، آثار راه‌یافته به بیست‌ و هشتمین جشنواره استانی تئاتر گیلان هستند.

به گزارش ایسنا،بیست‌ و هشتمین جشنواره تئاتر استانی گیلان از چهارم تا ششم مهرماه در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء(ص) رشت برگزار خواهد شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *