به بهانه هفته جوان؛مشاوران جوان ۰۳۹

شمال ما: هفته جوان بهانه خوبی بود برای رسانه های گیلان که به طرح مشاوران جوان بپردازند. طرحی که یک سال از زمان ابلاغش می گذرد و هفته جوان بهانه ای شد برای رسانه ای شدنش. آنچه که از نظرتان می گذرد معرفی مشاوران جوان برخی دستگاههای دولتی استان و نحوه انتخاب شدنشان بر اساس گمانه هاست.

.

اداره کل ورزش و جوانان

محمدرضا عابدی محزون

عضو اسبق تیم ملی کاراته و از شاگردان مسعود رهنما در رشته کاراته می باشد. وی تحصیلکرده رشته مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد و از کاندیداهای ناکام انتخابات شورای شهر چهارم در رشت است. از سوابق عابدی محزون می توان به مسئولیت روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان، عضویت در هیات رئیسه کاراته شهرستان رشت و دبیری هیات مدیره باشگاه سپیدرود رشت اشاره کرد. وی رابطه بسیار نزدیکی با رهنما دارد.

.

اداره کل فرهنگ و ارشاد

مرتضی یوسف پور

وی متولد ۱۳۶۵ در رشت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روابط بین الملل از پردیس انزلی است. سابقه فرهنگی درخور توجهی در کارنامه وی دیده نمی شود و مهمترین سابقه وی معاونت دانشجویی مرکز آموزش خانه کارگر می باشد. یوسف پور فرزند همکار و دوست دکتر فاضلی در گروه ادبیات فارسی است که ارتباط بسیار نزدیکی بین پدرش و دکتر فاضلی و همچنین دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان وجود دارد.

.

اداره کل راه و شهرساز

کامیار چایچی

یکی دیگر از افرادی که از لیست معروف مشاوران جوان استانداری به دستگاه های دولتی معرفی شده کامیار چایچی بود. وی دانش آموخته رشته مهندسی عمران بوده و اصلیتی لاهیجانی دارد. چایچی در انتخابات دوره قبل شورای اسلامی شهر لاهیجان نامزد شده بود که موفق به کسب آرای لازم نشد.

 

فرمانداری رشت

مانی زرشکی

مانی زرشکی از فعالان سیاسی جوان و اصلاح طلب و از نیروهای کارگزاران محسوب می شود که نامش در لیست معروف مشاوران جوان استانداری گیلان دیده می شود. وی تلاش زیادی کرد تا همفکران جوانش را در ادارات مختلف استان مشغول به کار کند که تاکنون موفق نشده است. البته فرمانداری رشت مشاوران دیگری هم دارد که یکی از آنها دانیال نهی قناد مشاور رسانه ای فرماندار می باشد. وی که فرزند فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت است، در حالی به عنوان مشاور رسانه ای فرماندار منصوب شده که سابقه درخور توجهی به غیر از فعالیت در هفته نامه مادرش ندارد. قطعاً اگر وی به عنوان مشاور جوان فرماندار رشت انتخاب می شد، با توجه به جوان بودنش بیشتر می توانست کمک کند.

.

شورای شهرستان رشت

محمد صادق قنبرزاده

محمد صادق قنبرزاده، اسماعیل حاجی پور را در امور جوانان شورای شهرستان رشت یاری می کند. قنبرزاده از یاران جعفرزاده در انتخابات مجلس دهم بود و هم اکنون نیز در دفتر این نماینده مجلس مشغول به فعالیت می باشد. وی از شاگردان جعفرزاده در آموزشکده فنی شهید چمران رشت بود که پس از ورود وی به کارزار انتخابات به ستاد جوانان جعفرزاده پیوست که همین امر سکوی پرتابی برای قنبرزاده شد.

.

اداره کل گردشگری

عادل حسینی

مشاور جوان اداره کل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان که نامش در لیست معروف مشاوران جوان گیلان به چشم می خورد، از سوی استانداری به این دستگاه تعرفه شده است. حسینی، خواهرزاده هرمز ربانی، از فعالین سرشناس اصلاح طلب در گیلان است. وی در سال گذشته طی مراسمی به همراه دیگر مشاوران این اداره کل معارفه شد.

.

منطقه آزاد انزلی

منا ابروفراخ

منا ابروفراخ، ۳۴ ساله همزمان با عنوان مشاور جوان منطقه آزاد انزلی، عهده دار مسئولیت بخشداری مرکزی رشت نیز است. وی حدود ۱۵ سال در بدنه استانداری گیلان سابقه کار دارد و در دولت گذشته در حوزه معاونت برنامه ریزی و همچنین اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان مشغول به کار بوده است. ابروفراخ از عناصر اصلی و یکی از تاثیرگذارترین لیدرهای انتخاباتی غلامعلی جعفرزاده در انتخابات مجلس گذشته بود که به نظر می رسد مزد خود را در دولت جدید گرفته است. وی فرزند پاسدار شهید نادر ابروفراخ است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *