کار پسندیده بانک آینده؛مسعود کاووسی 011

شمال ما: مدیرکل گیلانی روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه های کل کشور با مشارکت در طرح «سپرده حس زندگی» بانک آینده سرپرستی گیلان، بر ضرورت همکاری و تعامل بین بخشی همه سازمانهای مردم نهاد در امر مقابله با بیماری سرطان تاکید کرد.

دکتر مسعود کاووسی با اشاره به ماهیت طرح «سپرده حس زندگی» در بانک آینده؛ گفت: بیماری سرطان بعد از بیماری های قلبی دومین عامل مرگ و میر در کشور ما است و با سرمایه گذاری و آموزش همگانی می توان این بیماری مهلک را کنترل و درمان کرد.

وی با بیان اینکه استان گيلان مقام نخست سرطان معده در كشور را دارد، افزود: طرح حس زندگی در بانک آینده یک ابتکارهدفمند جهت فرهنگ سازی در زمینه مقابله با بیماری سرطان است که هر شخص می تواند در حد بضاعت و توان خود در این امر خداپسندانه مشارکت نماید.

مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با تقدیر از فرهنگ سازی و اقدام شایسته بانک آینده استان گیلان، از عموم مردم و بخصوص مسئولان خواست در جهت اشاعه این حرکت فرهنگی از طرح سپرده حس زندگی استقبال نمایند.

شایان ذکر است «سپرده حس زندگی»، یک سپرده کوتاه‌مدت با سود روزشمار است که بانک آینده در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، علاوه بر پرداخت 10 درصد سود به مشتری به معادل همین مقدار یعنی 10درصد سود را هم در حمایت از مبارزه با سرطان به حساب موسسات خیریه ذیربط واریز می نماید.

این طرح در نخستین کنگره بین‌المللی سرطان‌های دستگاه گوارش، از سوی بانک آینده با عنوان طرح «سپرده حس زندگی» عرضه شد و پس از استقبال پزشکان، هنرمندان، ورزشکاران و خیریّن در سطح کشور به اجرا در آمده است.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *