معاون حمل نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت:%d9%be%d9%84-%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-91

شمال ما: معاون حمل نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت با بیان اینکه مسیر زیرگذر خیابان شهید رجایی رشت تا ۲۰ روز دیگر افتتاح می‌شود گفت: تلاش می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام شهری را تا پایان مهر به سرانجام برسانیم.

 

فرامرز جمشیدپور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به اقدامات حوزه ترافیک و عمرانی شهرداری رشت برای ماه مهر اظهار داشت: در روزهای اول ماه مهر ناوگان حمل و نقل به‌طور رایگان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی از خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید و تعمیر ۲۴ دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: در ماه گذشته تنها ۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل فعال  بود ولی اکنون ۵۰ دستگاه اتوبوس فعال داریم.

معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت با بیان اینکه پل‌های عابر پیاده را در ۴۰ نقطه حادثه خیز شهر رشت در دست احداث داریم بیان کرد: پل عابر پیاده در تازه آباد رشت افتتاح شد و از این پس هر دو الی سه هفته یک پل عابر پیاده در رشت افتتاح می‌کنیم.

جمشیدپور ترمیم نوارهای حفاری و آسفالت معابر از طریق پیمانکار، لکه گیری معابر، روکش آسفالت، خط کشی معابر آسفالت شده و رنگ آمیزی جداول را از دیگر اقدامات حوزه ترافیک شهرداری رشت عنوان کرد.

وی از بهره برداری مسیر زیرگذر خیابان شهید رجایی شهر رشت تا ۲۰ روز آینده خبر داد و مطرح کرد: تلاش می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام را تا پایان مهرماه به اتمام برسانیم.

معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت عنوان کرد: به جز پل‌های عابر پیاده بر روی خیابان‌ها، پل‌های عبور بر روی رودخانه‌های زرجوب و گوهررود را نیز در سطح شهر احداث می‌کنیم.

جمشیدپور از توقف پروژه جمع آوری آب‌های سطحی از ۲۰ شهریور تا ۱۰ مهر خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک بودن به ایام سال تحصیلی و مراجعه مردم به بازار، پروژه جمع آوری آب‌های سطحی و کلیه حفاری‌ها را تا ۱۰ مهر در رشت تعطیل کردیم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *