با بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛شورای هماهنگی ۰۶۷

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن «روز جهانی قدس»:

روز جهانی قدس، میراث گران‏سنگ یگانه ابرمرد تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی (قدس سره) است؛ این روز به یادماندنی چنان بر افکار آزادیخواهان و وجدان بیدار انسان‏های عدالت‏خواه جهان نقش بسته که جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به برگزاری راهپیمایی و اعتراض علیه رژیم غاصب اسرائیل گره زده است. روز جهانی قدس، روز وحدت، انسجام و یکپارچگی امت اسلام در برابر دشمنان خدا و قرآن و نقطه وصل همه ملت‏های آزادیخواه جهان است که با فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین و رهایی قدس شریف در صحنه حاضر می شوند تا تنفر و انزجار خود را از مستکبران و زورگویان جهان به خصوص آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب اعلام نمایند. روز جهانی قدس، روز حمایت از دربندماندگان مظلومی است که با شمشیر ناعدالتی‏های بین‌المللی در قربانگاه غاصبان و خون آشامانِ جهانی ذبح می‌شوند.

امروز ایران اسلامی تحت زعامت و رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‏‏ای(مدظله‌العالی)، طلایه‏دار جنبش‌های عظیم استکبارستیزی و ضداسرائیلی جهان است و هرگز در برابر حمایت‏های ظالمانه‏ سردمداران کفر جهانی به ویژه آمریکای مستکبر و ایادی مزدور آن در منطقه، از رژیم غاصب اسرائیل و اقدامات تروریستی و جنایتکارانه گروه‏های داعش و تکفیری در عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین، افغانستان و… سکوت نخواهد کرد و تا استیفای کامل حقوق مردم مظلوم فلسطین و پاک‏‌سازی منطقه از لوث وجود جنایتکاران تروریست، از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نخواهد ورزید.

تاریخ گواه روشن این ادعاست که هر جا علیه مسلمانان توطئه‌ای صورت گرفته، رد دستان ناپاک آمریکا و اسرائیل در آن به جا مانده است زیرا استکبار جهانی هیچ گاه عظمت و سرافرازی ملت‌های مسلمان را برنمی‌تابد. بی‌تردید حضور ملت مسلمان و غیرتمند ایران اسلامی، در راهپیمایی روز جهانی قدس، اهداف و راهبردهای نظام سلطه و استکبار جهانی و مزدوران منطقه‌ای آن‌ها را با چالش‌های جدی مواجه خواهد‌ ساخت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت امت مؤمن و روزه‌دار، از عموم مردم گیلان دعوت می‌نماید تا ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام‌خمینی(ره) و شهدای مقاومت به ویژه مدافعان حرم، با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام‌خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، همگام با مسلمانان جهان در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شرکت نمایند و با مشت‌های گره کرده خود و شعار «مرگ بـر آمریکا» و «مرگ بـر اسرائیل» لرزه بر پیکر پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند تا همچون گذشته موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی گردند. راهپیمایی روز جهانی قدس رأس ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۱۱/۴/۹۵ در سراسر استان به سوی میعادگاه‌های نماز جمعه و در شهر رشت از مبادی چهارگانه زیر آغاز می‌گردد:

۱) میدان شهدای ذهاب (شهرداری)- خیابان امام خمینی(ره)- میدان فرهنگ- میدان مصلی.

۲) ورزشگاه شهید عضدی- خیابان نامجو- خیابان پرستار- میدان فرهنگ- میدان مصلی.

۳) سپاه پاسداران- میدان پاسداران- خیابان آزادگان- میدان فرهنگ- میدان مصلی.

۴) مسجد جامع کاسه فروشان- خیابان مطهری – میدان فرهنگ- میدان مصلی.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *