سیاوش باقری
مسعود رهنما 051

شمال ما؛

در این حدود دو سالی که از مدیریت مسعود رهنما بر اداره کل ورزش و جوانان گیلان می گذرد، عزل و نصب های او در سطح مدیران و روسای هیأت های ورزشی با انتقادهای زیادی مواجه بوده و منتقدان وی نیز می گویند که رهنما بیشتر یا اهالی کاراته را دورش جمع کرده و یا به تعدادی از همشهری های خود پست هایی فراتر از توان آنان داده است.
همچنین حرف از وارد کردن برخی از افراد غیرورزشی و تاثیرپذیری از بعضی از اطرافیان رهنما برای پست دادن به همین افراد غیرورزشی نیز مطرح بوده است اما هفته قبل رهنما در یک اقدام مثبت رضا خلیلی فر رئیس سابق اداره ورزش و جوانان رشت را به سمت معاون ورزشی این اداره کل منصوب کرد تا جای خالی بالو پر شود.
خلیلی فر که از جمله ورزشی های جوان در گیلان به حساب می آید، در آینده شاید بتواند جانشین مناسبی برای شهاب مومنی معاون اسبق اداره تربیت بدنی گیلان شود که تاکنون نتوانسته از نظر فنی و مدیریتی در سطح او موفق باشد.
البته رهنما پس از این تصمیم گیری و انتصاب درست خود، باید از معاونش به خوبی حمایت کند و البته خلیلی فر نیز با دوری گزیدن از مسایل کوچک و عدم ورود به حاشیه های ورزش، مثل مسئولیت های قبلی باز هم انرژی اش را صرف موضوعات اصلی ورزش گیلان و حل مشکلات متعدد ورزش استان ما سازد.
تصمیم جدید رهنما با واکنش مثبت ورزشی های گیلان مواجه شده است.

منبع: روزنامه خزر


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “مسعود رهنما؛ اهالی کاراته، همشهری بازی و انتخابی درست”

  1. سعیدی می‌گه:

    سلام
    در اقدام جدیدی شخصی که حتی یک روز هم سابقه ورزشی نداره با سفارش یمی از مسئولین حساس مدیریتش که همشهری او هم به حساب میادشخصس را جذب اداره کل کرده که با توجه به شاغل بودن و وضع مالی خوبش سبب اعتراض ورزشکاران همکاران او شده…طاهرگورابی هم هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *