امام جمعه لنگرود:کیاشهر 021

شمال ما: امام جمعه لنگرود خواستار پیگیری جدی تالاب کیاکلایه لنگرود شد و گفت: این تالاب به مردم تعلق دارد و با همکاری قضات شهرستانی تلاش می‌کنیم این تالاب را حفظ کنیم.

به گزارش شبستان، حجت الاسلام و المسلمین صدیق، امام جمعه لنگرود در مراسم تودیع و معارفه دادستان لنگرود که امروز(۳ خرداد) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، گفت: ما باید با اعتمادسازی و امنیت بخشی بین مردم، بدبینی ها را از بین ببریم و خداوند متعال را در همه کارها در نظر بگیریم.

وی تلاش های دادستان لنگرود را در برخورد با افراد مجرم ستودنی دانست و افزود: تواضع، فعال، حرف شنوا و دلسوز انقلاب بودن از ویژگی های مهم دادستانی است.

حجت الاسلام صدیق خواستار پیگیری جدی تالاب کیاکلایه لنگرود شد و تاکید کرد: این تالاب به مردم تعلق دارد و با همکاری قضات شهرستانی تلاش می‌کنیم این تالاب را حفظ کنیم.

امام جمعه لنگرود ادامه داد: این کار به نیمه راه رسیده و باید با تلاش و همت آن را به مقصد برسانیم و با وقت کشی در این مسیر برخورد می‌کنیم.

فردین امیری، دادستان سابق شهرستان لنگرود نیز در این مراسم حق مداری، مهرورزی و نام نیک به جای گذاشتن را رمز ماندگاری دانست و گفت: کار در دستگاه قضائی وسیع است و رسیدن به نقطه ایده آن باید همواره مدنظر قرار گیرد.

وی با تاکید براینکه قاضی باید در برخورد با اراذل و اوباش سخت و قاطع باشد، تصریح کرد: صلابت و شجاعت قاضی موجب می شود که زورگو بر سرجای خود بنشیند و صفت شجاعت قاضی از بارزترین ویژگی هاست.

امیری با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان نیز با کمک فرماندار و اعضای شورای تامین محقق شده، افزود: قاضی باید در درجه اول اسوه اخلاق باشد.

وی موجودی اول پرونده در دوران تصدی خود را بیش از چهار هزار پرونده عنوان و تصریح کرد: باقی مانده پرونده نیز در ظرف سه سال خدمت به دو هزار و ۳۳۲ عدد رسیده است.

گفتنی است، فردین امیری، دادستان قبلی لنگرود به سمت رئیس دادگستری املش منصوب شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *