وقتی مدعیان اخلاق، اخلاق را زیر گذاشتند؛اخلاق رسانه ای ۰۱۵

شمال ما: ماسال نیوز نوشت: در حالی تعدادی از رسانه های محلی گیلان اقدام به ایجاد «کمپین اخلاق رسانه ای»  کردند که در ایجاد این کمپین، اخلاق رسانه ای را زیر پا گذاشتند.

«کمپین اخلاق رسانه ای» صبح دوشنبه در حالی با هدف طرد رسانه های بد اخلاق محلی شکل گرفت که در اعلام اسامی حامیان این کمپین، اخلاق رسانه ای رعایت نشد.

براین اساس، در حالی که مدیریت پایگاه خبری تحلیلی ماسال (ماسال نیوز) با درخواست حمایت از این کمپین مواجه شده بود و پاسخ به اعلام حمایت خود را منوط به بررسی جوانب امر نموده بود در یک حرکت ناشیانه رسانه ای، نام این پایگاه خبری در لیست حامیان طرح قرار گرفت.

ماسال نیوز خود را متعهد به رعایت اخلاق در انتشار اخبار و تحلیل ها می داند با وجود این تأکید دارد برای حمایت از اخلاق رسانه ای هیچ کس حق ندارد اصول اخلاق رسانه ای را زیر پا بگذارد.

هیأت تحریریه این پایگاه خبری تحلیلی، انتشار هر گونه اخباری که خارج از اصول اخلاقی باشد را رد و محکوم می کند اما با وجود این، اجازه نمی دهد از نام آن جهت رسیدن به مطامع سیاسی به نفع جریانات و افراد خاص بهره برداری شود و از همین جا خواستار عذرخواهی مسئولان تشکیل «کمپین اخلاق رسانه ای» از این پایگاه خبری به جهت درج بدون مجوز (شفاهی، کتبی، مجازی و …) نام ماسال نیوز در فهرست حامیان کمپین است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *