سرمربی تیم هاپکیدو گیلان:هاپکیدو ۹۱

شمال ما: سرمربی تیم هاپکیدو گیلان با بیان اینکه برای اعزام تیم گیلان به مسابقات با متولیان ورزش و بسیاری از ارگان‌ها نامه‌نگاری‌ انجام دادیم اما از آنها جواب رد شنیدیم، گفت: مسئولان استان گیلان هیچ ارزشی برای ورزش‌های رزمی قائل نیستند.

 

هومن ابراهیمی در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد کیفیت و نحوه برگزاری مسابقات کشوری هاپکیدو I.T.H در اصفهان با اشاره به اینکه این مسابقات از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار بود و بیشتر تیم‌ها با توان بالایی در مسابقات شرکت کردند، اظهار داشت: مسابقات در چهار رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

سرمربی تیم هاپکیدو I.T.H گیلان با تاکید بر عدم رسیدگی مسئولان به ورزش‌های رزمی درباره شرایط اعزام به مسابقات گفت: مسئولان استانی هیچ‌گونه ارزشی برای ورزش‌های رزمی قائل نیستند در حالی‌که یکی از مزیت‌های ورزش، مقابله با انواع آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد است.

وی افزود: برای اعزام اعزای تیم گیلان به مسابقات با متولیان ورزش و بسیاری از ارگان‌ها نامه‌نگاری‌ انجام دادیم اما از آنها جواب رد شنیدیم و این باعث شد تا روند آماده‌سازی ما تحت‌الشعاع قرار بگیرد و تمرکز اعضای تیم بیشتر بر روی مسائل و شرایط اعزام متمرکز شود و سرانجام بازاری‌های گیلان بودند که به یاری تیم آمدند.

ابراهیمی با بیان اینکه توقع مالی خاصی از نهادهای مذکور نداشتیم درباره شرایط حضور در مسابقات گفت: برای حضور در مسابقات، درخواست وسیله ایاب و ذهاب و تغذیه بازیکنان را داشتیم و هیچ‌گونه درخواست مالی خاص دیگری مدنظر نبود اما با این حال باز هم از مسئولان هیچ‌گونه کمکی دریافت نکردیم.

سرمربی تیم هاپکیدو I.T.H گیلان با اشاره به اینکه تیم گیلان با ۱۶ بازیکن در مسابقات شرکت کرد و توانست ۹ مدال طلا و ۱ نقره کسب کند، افزود: این درحالی بود که تیمی مانند خوزستان با تعداد بازیکنان کامل در تمامی رشته‌ها در مسابقات شرکت کرد اما فقط توانستند ۳ مدال از گیلان بیشتر کسب کنند و این نشان دهنده توانایی تیم گیلان بود.

وی با بیان اینکه اگر مسائل مالی در میان نبود می‌توانستیم تعداد بازیکن بیشتری را به مسابقات اعزام کنیم، گفت: به‌طور حتم تعداد مدال‌های بیشتری را کسب می‌کردیم و کاپ قهرمانی مسابقات را به گیلان می‌آوردیم؛ با اینکه بسیاری از بازیکنان ورزش هاپکیدو از فعالین هیئت‌های مذهبی هستند با آنها این‌چنین برخورد شد.

ابراهیمی درباره شرایط گیلان در ورزش هاپکیدو بیان کرد: در گیلان استعدادهای زیادی وجود دارد اما بسیاری از این بازیکنان با مشکلات عدیده دست به گریبان هستند و بعضی از بازیکنان برای شرکت در مسابقات برون مرزی مشکلاتی داشتند اما با کمک خیرین این امر انجام شد و توانستند در مسابقات قهرمان شوند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *