سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان:معصومه نیک کار 052

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان گفت: مردم برای انعقاد توافقی بر پایه عزت، مصلحت و حکمت و با حفظ تمامیت استقلال ایران اسلامی پشتیبان تیم مذاکره‌کننده کشورمان هستند.

معصومه نیک‌کار، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا، با بیان اینکه روز قدس در ‌کشور ما یک‌ مسئله‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه الهی ‌است، اظهار کرد: مردم بی‌دفاع فلسطین بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند یاری مسلمانان جهان هستند و تنها راهی که ما می‌توانیم انزجارمان را از رژیم منحوس صهیونیستی، ابراز و به دنیا اعلام کنیم، شرکت در راهپیمایی روز قدس است.

سرپرست خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در گیلان با اشاره به اهمیت و جایگاه روز قدس، افزود: به خاطر ظرافتی که امام راحل در قرار دادن روز جهانی قدس در مناسبتی دینی و ماه مبارک رمضان انجام داده است، این روز جنبه عبادی و دینی به خود گرفته،به طوری که همه مسلمانان حضور در راهپیمایی روز قدس را وظیفه شرعی و دینی خود می‌دانند.

نیک‌کار حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را پاسخ دندان‌شکن به توطئه‌های رژیم صهیونیستی دانست و گفت: حضور پرشور مردم جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس از لحاظ روحیه‌دهی و حمایت‌های معنوی به مردم فلسطین ارزش مضاعفی دارد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان با بیان اینکه حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس قوت قلبی برای تیم مذاکره‌کننده کشورمان در دفاع از مواضع به‌حق جمهوری اسلامی است،تصریح کرد: این حضور پرشور نشان می‌دهد مردم برای انعقاد توافقی بر پایه عزت، مصلحت و حکمت و با حفظ تمامیت استقلال ایران اسلامی پشتیبان تیم مذاکره‌کننده کشورمان هستند و غرب با مشاهده جدیت و اقتدار این ملت مجبور به عقب‌نشینی خواهد شد.

وی تاکید کرد: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس به دنیا نشان می‌دهد که اگر تحریم‌ها بدتر از این هم باشد ما می‌توانیم ایستادگی کنیم چون از متن دین، مقاومت و ایثار را آموخته‌ایم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *