در فرودگاه سردار جنگل رشت؛۱۲ بهمن ۰۴۱

شمال ما: مراسم استقبال نمادین از لحظه ورود امام (ره) به میهن همزمان با آغاز سی‌وهفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز در فرودگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در حاشیه مراسم مذکور به خبرنگار فارس اظهار کرد: انقلاب اسلامی در تمام برهه‌های پدیداری، پیروزی و پایداری از دیگر انقلاب‌ها متمایز است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، مردمی بودن را یکی از وجه تمایز انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تمام نقش‌ها در امور مختلف در ایران از ابتدا به مردم واگذار شده و مردمی بودن جزو لاینفک انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردمی بودن در بزرگداشت‌ها و جشن‌های عید انقلاب تجلی پیدا کرده است، تصریح کرد: مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت خودجوش برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، جامعه را قبل از انقلاب اسلامی دور از اراده انسانی و معنویت خواند و بیان کرد: ملت ایران دهه فجر انقلاب اسلامی را عیدی بزرگ و مبارک برای خود به حساب می‌آورد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، ملت ایران را قبل از پیروزی انقلاب اسلامی زیر سیطره بیگانگان و مستکبران عنوان کرد و گفت: رهبری داهیانه و عزت‌مدار، احیای ارزش‌های اخلاقی و معنوی، مخالفت با ظلم و قدرت‌های ظالم، مردمی بودن بیداری اسلامی در جهان، کسب استقلال کامل در تمام عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نظامی، حمایت از طبقه‌های محروم و ارائه اسلام ناب از ویژگی‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که این انقلاب را منحصر به‌فرد کرده است.

وی با اشاره به اینکه با نگاهی به گذشته می‌توانیم قدردان نعمت بزرگ انقلاب اسلامی باشیم، خاطرنشان کرد: اینکه بدانیم در گذشته چه وضعیتی داشتیم و اکنون در کدام جایگاه قرار داریم، حائز اهمیت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، هدف دشمنان را ایجاد یأس و ناامیدی مردم نسبت به نظام و خارج کردن مردم از انقلاب اسلامی ذکر کرد و یادآور شد: آنها که در داخل موجب ناامیدی مردم می‌شوند، با قلم و رفتار خود بستر دلسردی مردم را فراهم کرده و مسیر دشمن را ادامه می‌دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری در ادامه با بیان اینکه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان تشکیل شده است، اظهار کرد: ستاد مذکور در ۱۶ شهرستان و ۲ هزار روستا در قالب کمیته‌های ۲۰گانه تشکیل شده است.

وی از برگزاری یک‌هزار و ۵۰۰ برنامه فرهنگی در دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان خبر داد و متذکر شد: برخی از برنامه‌ها با گستره استانی و برخی دیگر به صورت شهرستانی برگزار می‌شود ضمن اینکه تعدادی از برنامه‌ها به صورت متمرکز است.

.

IMG_4601

.

 

IMG_4599

.

 

IMG_4567

.

 

IMG_4581

.

 

IMG_4603

.

 

IMG_4606

.

 

IMG_4566

.

 

IMG_4565

.

 

IMG_4586

.

 

IMG_4582

.

 

IMG_4562

.

 

IMG_4570

.

 

IMG_4611

.

 

IMG_4559

.

 

IMG_4557 - Copy

.

 

IMG_4609.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *