در دفتر استاندار؛ثابت قدم 041

شمال ما: مراسم معارفه شهردار رشت در استانداري گيلان برگزار گرديد.

در اين مراسم استاندار گيلان با اشاره به سفر رياست جمهوري به استان گيلان گفت : نقش محوري و ميزباني شورا و شهرداري در اين سفر بسيار حائز اهميت مي باشد و اميدواريم با برنامه ريزي مناسب بتوانيم ميزبان خوبي بوده و از اين استقبال تجلي مناسبي را  دريافت نماييم.
دكتر نجفي افزود : به دنبال رديف دار شدن و احياي رودخانه هاي زرجوب و گوهرورد در زمان حضور رياست جمهوري مي باشيم .
وي تصريح نمود : شورا و شهرداري براي جذب سرمايه گذار مي بايست برنامه ويژه اي تدوين نمايند و در جهت پر رنگ بودن مباحث پسماند و تفكيك از مبداء بيشتر تلاش نمايند.
ايشان فعال نمودن كودآلي را جزء اولويت ها برشمردند و گفتند : شهر رشت پيشاني و مايه فخر استان است و جلب رضايت گردشگران بايد مد نظر مديران قرار گيرد ، استانداري در كنار شما بوده و قطعاً از مديريت شهري حمايت خواهد كرد، بايد با اتحاد و همدلي در كنار هم جهت رفع دغدغه هاي خودتان همت كنيد .
استاندار گيلان در ادامه با اشاره به اين مطلب كه اعضاي شورا دغدغه كمك به شهروندان را دارند افزود : انديشه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان  موجب گرديد تا اعضاي شورا به اين عرصه خطير ورود نمايند و بايد از اين فرصت كه بهترين زمان ها را به جاي اينكه در كنار خانواده باشيد صرف ارائه خدمت به شهروندان مي نماييد ، مغتنم بدانيد و با دلسوزي به مردم خدمت نماييد.
وي تصريح نمود : نوع نگرش ها ممكن است متفاوت باشد اما اين موضوع نبايد موجب تفرق شما بشود ، از مشاركت مردمي بيشتر بهره مند شويد و بخش  سرانه فضاي سبز را پر رنگ تر نماييد ، افزايش سرانه فضاي سبز و همچنين توسعه شهري نيز بايد پي گيري گردد.
استاندار گيلان بر پي گيري درخصوص فضاي شهري و زيباسازي مبلمان شهري و همچنين اتخاذ تدابير مناسب درخصوص لندفيل سراوان و نجات شهروندان ساكن در آن منطقه نيز اشاره نمود و گفت : همزمان با ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا “س” حكم دكتر ثابت قدم نيز توسط وزير محترم كشور ابلاغ گرديد ، شهردار رشت بايد بداند كه تنها نيست و همراهي پانزده عضو شورا را نيز دارد.
استاندار گيلان افزود : توصيه من به شهردار و اعضا اين است كه ذهنيت مثبت را تقويت نمايد و در اين خصوص بايد از شهردار رشت حمايت هاي لازم به عمل آيد .
ايشان همچنين از زحمات كريم سرپرست ، سرپرست شهرداري نيز قدرداني نمودند و با اشاره به حكم وزير كشور به شهردار رشت درخصوص عدالت و رسيدگي به مناطق و انضباط مالي و بهره گيري از همه ظرفيت ها  تاكيد نمودند : با توجه به تجارب و تخصص دكتر ثابت قدم اميد است در جهت توسعه شهري گام برداريم.
صابر رييس شوراي اسلامي شهر نيز در ادامه ضمن تبريك بهار فاطمي ، سفر رييس جمهور را به فال نيك گرفت و ابراز اميدواري نمود تا ميزبان مناسبي براي ايشان باشند.
صابر افزود : شهر رشت جايگاه كليدي در استان دارد و اميد است در سفر استاني رياست جمهوري بهره وري مناسبي داشته باشيم.
رييس شوراي اسلامي شهر در ادامه به انتخاب شهردار رشت اشاره نمود و افزود : با توجه به تجربه گذشته ايشان در شهرداري و مديريت شهري اميدواريم عقب ماندگي ها جبران گرديده و منشاء خدمات موثرتري باشيم.
ثابت قدم شهردار رشت نيز در ادامه ضمن تشكر از حسن نظر اعضاي شورا گفت : مكلفيم با سرعت بخشي به يكسري از امورات به سمت و سوي توسعه گام برداريم.
وي تصريح نمود : سعي داريم با حداقل رساندن چالش ها در جهت خدمتگزاري به شهروندان گام برداريم.
.
.
.
.
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *