+ تصاویرجشن ازدواج 045

شمال ما: مراسم عقد زوج دانشجوی گیلانی به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) در حرم خواهر امام رضا(ع) رشت با حضور خانواده این زوج برگزار شد.

به گزارش ۸دی نیوز، مراسم عقد زوج دانشجوی گیلانی به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) در حرم خواهر امام رضا(ع) رشت با حضور خانواده این زوج برگزار شد.

مصطفی پوسف زاده داماد این مراسم در گفتگو با ۸ دی نیوز اظهار نمود: با توجه به متبرک بودن اين مکان به نور اهل بيت عليها سلام و بر اينکه حضرات معصومين به زندگي ما عنايت نمايند و از برکات ايشان بهره مند شويم تصميم گرفتيم تا در جوار مرقد پاک و مطهر فاطمه اخري خواهر امام رضا عليه سلام اين مراسم معنوي را برگزار نماييم.

.

 

IMG_3340

.
یوسف زاده در ادامه افزود: همانطور که در روايات اهل بيت(ع) آمده است تنها پول و ماديات و تجملات منجر به خوشبختي زندگي نمي شود و آنچه معنا و مفهوم خوشبختي دارد ايمان و تقواست.

.

 

IMG_3361

.

 

داماد این مراسم گفت: این مراسم همزمان با سالروز ميلاد بانوي دوعالم حضرت زهرا (س) می باشد که ان شاالله ايشان به زندگي ما عنايتي نموده و زندگي مشترکمان با تقوا عجين شود.

.

 

IMG_3365

.
وی در مورد مسایل اقتصادی که موجب ازدواج می شود عنوان نمود: قطعا مسايل اقتصادي در زندگي مشترک بي تاثير نيست؛ اما آنچه که مهم است عزم و اراده مشترک براي پشت سر نهادن اين مسايل است که با توکل و توسل قطعا سهل خواهد شد “انا مع العسر يسرا”.

.

 

IMG_3370

.

 

IMG_3380

.
یوسف زاده در پایان اظهار کرد: هرجا نيت و قصد الي الله باشد رحمت  الهي شامل حال افراد خواهد شد و ان شاالله که نيت ما اين چنين باشد و فرزند حضرت زهراي اطهر يعني امام زمان(عج) از ما راضي و خشنود باشند و ما بتوانيم سربازان خوبي براي ولايت باشيم.

.

 

IMG_3398

.

 

IMG_3546


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *